Nie da się ukryć, że Beata Szydło jest jedną z najważniejszych postaci w partii Prawo i Sprawiedliwość. Kobieta była praktycznie nieznaną posłanką kiedy to prezes zaproponował jej kandydowanie na stanowisko premiera.

Jarosław Kaczyński darzy polityczkę ogromnym uznaniem

Jak zaznacza portal Super Express, Jarosław Kaczyński w swoich wypowiedziach zawsze bardzo mocno chwali Beatę Szydło i mówi na jej temat same komplementy. Jednak doskonale pamiętamy, że w pewnym momencie Beata Szydło została zamieniona na Mateusza Morawieckiego.

- Kiedy ta decyzja zapadła, miałam ogromne wsparcie od Jarosława Kaczyńskiego. On mnie mocno wspierał i oboje umówiliśmy się na pewne rozwiązania i jestem mu za to wdzięczna – zaznaczyła Beata Szydło zaraz po tym, jak zrezygnowała ze stanowiska premiera RP.

Mocne słowa Beaty Szydło

Podczas ostatniego wywiadu, jakiego Beata Szydło udzieliła dla stacji TVP. W rozmowie polityczka zaznaczyła, że to właśnie dzięki rządom Jarosława i Lecha Kaczyńskich, a także dzięki decyzjom Andrzeja Dudy i obecnego rządu, znajdujemy się dziś w tak komfortowym miejscu, że wstrzymanie dostaw gazu z Rosji, nie wpłynęło na nasze bezpieczeństwo energetyczne.

Jak dodała Beata Szydło, nasze magazyny gazu są wypełnione w około 80%, a Baltic Pipe jest na ukończeniu. To, według europosłanki, niezwykle dobra sytuacja.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU