Wczoraj rozpoczęła się wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki – Joe Bidena w naszym kraju. Niedługo po godzinie 14 samolot z najważniejszą osobą w USA wylądował na lotnisku w Rzeszowie.

Joe Biden w Polsce!

Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem i na lotnisku w Rzeszowie o zaplanowanej godzinie nie pojawił się nasz prezydent – Andrzej Duda. Według planu prezydent RP miał powitać prezydenta USA, jednak samolot Andrzeja Dudy miał problemy techniczne i zadecydowano o powrocie na lotnisko Chopina w Warszawie, gdzie zamieniono maszyny. Finalnie prezydent RP pojawił się w Rzeszowie nieco później niż planowano.

Jak podaje portal Pomponik, Joe Biden udał się na spotkanie z amerykańskimi żołnierzami, którzy wchodzą w skład 82. Dywizji Powietrznodesantowej. To, co wydarzyło się podczas spotkania wywołało burzę w mediach!

Właściciel był pod wrażeniem!

Prezydent Stanów Zjednoczonych podczas spotkania z wojskowymi, razem z nimi zjadł pizzę, która to pochodziła z jednego z lokali w Głogowie Małopolskim. Głos na temat całej sprawy zabrał właściciel pizzerii!

- W momencie, kiedy był pokazany Joe Biden jedzący naszą pizzę, chyba setka znajomych do mnie dzwoniła, wysyłali zdjęcia, print screeny, czy to na pewno jest pizza z GUSTO? Powiedziałem, że tak oczywiście to jest nasza pizza, bo poznałem. To jest nasza pizza pepperoni, bo zamówili pizzę pepperoni... Na sto procent tę, którą jadł, nazwiemy teraz pizzą prezydenta Joe Bidena – opowiadał właściciel.

Nie da się ukryć, że to niesamowite wyróżnienie dla pizzerii, a sam właściciel przyznaje, że nie spodziewał się, że kiedykolwiek jego danie trafi do samego prezydenta USA.