Agnieszka Chylińska zaistniała w mediach lata temu, jeszcze jako młodziutka, początkująca wokalistka. Przez dłuższy czas współpracowała z zespołem O.N.A., jednak w końcu postanowiła zacząć robić solową karierę.

W show-biznesie obecna jest od ponad 25 lat. Przez ten czas pokazywała wiele swoich odsłon – robiła kolejne tatuaże, chudła, nieco przybierała na wadze, zmieniała makijaże, styl, fryzury, kolory włosów.

Wydawać by się mogło, że nikogo nie dziwi jej upodobanie do zmian… a jednak! Obecnie, gdy jej wizerunek od dłuższego czasu jest dość określony, metamorfoza, której dokonała, wstrząsnęła fanami.

Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube tvnpl
Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube tvnpl

JastrząbPost przypomina, że Agnieszka Chylińska chciała zorganizować trasę koncertową na 25-lecie kariery, ale przez pandemię nie było to możliwe, więc czeka z nowym terminem. W międzyczasie zaskakuje w inny sposób.

Całkowita przemiana Agnieszki Chylińskiej

Była jurorka „Mam talent” pokazywała się już we włosach krótkich i długich, jasnych, ciemnych i zupełnie kolorowych, z irokezem oraz bez – widzowie niekiedy nie nadążali za jej fryzurami. W 2020 roku zaprezentowała się w zielonych włosach.

Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube tvnpl
Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube tvnpl

Widać, że Agnieszka Chylińska lubi bawić się stylem. Jej przemiany raz bardziej, a raz mniej podobają się fanom – jednak najważniejsze, by to ona dobrze się czuła.

Źródło: jastrzabpost.pl
Źródło: jastrzabpost.pl

Tym razem widzowie ujrzeli artystkę w… ciemnych, długich włosach, zresztą nie tylko! Łukasz Urbański, fryzjer gwiazd, przygotował dla fanów wizualizację – pokazał, jak wyglądałaby we fryzurach, których nie miała.

Źródło: jastrzabpost.pl
Źródło: jastrzabpost.pl

Źródło: jastrzabpost.pl
Źródło: jastrzabpost.pl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MAŁA DZIEWCZYNKA PROWADZIŁA SPORTOWY „SAMOCHÓD”? POLSCY POLICJANCI PODCZAS KONTROLI NIE WIERZYLI WŁASNYM OCZOM. ZDJĘCIE ROBI FURORĘ W SIECI

O tym się mówi w Polsce: JACEK KURSKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE PAWŁA ADAMOWICZA. KOMENTARZ SZEFA TVP PORUSZYŁ OPINIĘ PUBLICZNĄ. JEGO SŁOWA SĄ SZEROKO KOMENTOWANE

O tym się mówi na świecie: MŁODA KOBIETA CHWALI SIĘ OGROMNYMI USTAMI. OSIĄGNIĘCIE TAKIEGO EFEKTU WYMAGAŁO 20 ZASTRZYKÓW WYPEŁNIAJĄCYCH. JAK WYGLĄDAŁA PRZED ZABIEGIEM ZACHWYCA

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYMI SZCZEGÓŁAMI ŻYCIA PRYWATNEGO. GWIAZDA WYZNAŁA TAJEMNICĘ. NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, JAK BYŁO JEJ TRUDNO