Dramatyczne wyznanie Edyty Górniak odbiło się szerokim echem a jej fani nie mogę uwierzyć w to, co padło z jej ust w mediach społecznościowych! Gwiazda postanowiła opowiedzieć o tym, jak źle czuła się jeszcze rok temu i w jak złym stanie się znajdowała. Wyznała, ze było z nią tak kiepsko, że tylko cudem przeżyła. Jak to możliwe? Co ostatecznie uratowało wielką diwę?

Okazuje się, że Edyta Górniak pod koniec 2019 roku była niezwykle przepracowana i mocno podupadła na zdrowiu fizycznie i psychicznie. Jak powiedziała ostatnio, znalazła się w szpitalu ze stanem przedzawałowym. Lekarze rozkładali ręce i nic nie wskazywało na to, aby miała dojść szybko do siebie. 2020 rok miał być dla niej kolejnym czasem wytężonej pracy, bo wówczas miało dojść do koncertów związanych z jubileuszem jej pracy artystycznej.

Edyta Górniak z porażającym wyznaniem! Gwiazda zdradziła, że było o krok od nieszczęścia. Jej stan był naprawdę bardzo zły! Co uratowało diwę?

Jak informuje „Super Express”, 2019 rok był dla Eydyt Górniak bardzo trudny. Sporo wówczas koncertowała i zdecydowała się na udział w programie TVN. Szybkie tempo pracy sprawiło, że w połowie roku diwa znalazła się w szpitalu. Na kolejny rok zaplanowała wielkie świętowanie swojego jubileuszu pracy artystycznej i 30-lecie kariery zawodowej. Wszystko to jednak pokrzyżowała pandemia. Edyta Górniak jest dziś wdzięczna, że tak się stało!

„Pracowałabym pewnie jak wariat. No bo jubileusz zobowiązuje. Przy tym ja byłam już potwornie zmęczona, po koncertach byłam padnięta, rok wcześniej miałam podejrzenie stanu przedzawałowego... Więc mój organizm już bardzo wołał o odpoczynek” – powiedziała podczas live’a z fanami na Instagramie.

Gwiazda przyznała, że z dzisiejszej perspektywy nie jest pewna, czy gdyby 2020 rok był zwyczajny to po prostu by się nie wykończyła. Wyznała, że czas wyhamowania przez pandemię uratował jej życie na kolejnych kilka lat. Wyznała, że na obecną sytuacje można patrzeć jako na tragedię, ale również i na błogosławieństwo.

Edyta Górniak / Youtube @tvnpl
Edyta Górniak / Youtube @tvnpl
Edyta Górniak/Youtube @tvnpl

Jak informował portal "Życie PL": JEŚLI MAMY W DOMU WYTŁACZANKI PO JAJKACH TO LEPIEJ ICH NIE WYRZUCAĆ. MAJĄ MASĘ POŻYTECZNYCH ZASTOSOWAŃ! DZIĘKI NIM MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ DUŻO PIENIĘDZY

Przypomnij sobie: NA TO ODKRYCIE CZEKALIŚMY AŻ 250 LAT! FASCYNUJĄCE ZNALEZISKO W CENTRUM BADAŃ ARCHEOLOGÓW. CHCĄ POTWIERDZIĆ POCHODZENIE WRAKU TAJEMNICZEGO STATKU

Portal "Życie PL" pisał również: WALORYZACJA RENT I EMERYTUR JUŻ ZA PASEM! KIEDY EMERYCI MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ OTRZYMANIA WYŻSZEGO ŚWIADCZENIA? ZNANA JEST DATA URUCHOMIENIA PRZELEWÓW

Pisaliśmy również o: POLACY ZAOSZCZĘDZĄ NA RACHUNKACH ZA PRĄD? RZĄD ZDECYDOWAŁ SIĘ NA NOWE ROZWIĄZANIE Z LICZNIKAMI. SPRAWI, ŻE W PORTFELACH ZOSTANIE NAM WIĘCEJ PIENIĘDZY