Jak podaje portal "Good Times", pochodząca z Bułgarii Andrea Emilova Ivanova, podwoiła rozmiar swoich ust, co wymagało przyjęcia 20 zastrzyków wypełniających. 22-latka wydała krocie, żeby powiększyć usta. Dziewczyna zapowiada, że to jeszcze nie koniec. Pomimo, że jej usta już mają pokaźny rozmiar, nadal chce je powiększać.

Ogromne usta

22-letnia Andrea przyznała, że nie jest pewna, czy ma największe usta na świecie i dodała, że wcale nie przejmuje się negatywnymi komentarzami, jakie zdarza jej się słyszeć pod swoim adresem. Nauczyła się ignorować krytyczne uwagi, bo liczy się dla niej przede wszystkim to, co sama o sobie myśli i to, jak czuje się w swoim ciele.

Dodała również, że nie brakuje w jej otoczeniu osób, którym podobają się jej duże usta i takich, którzy woleli, kiedy były znacznie mniejsze. Andrea nie ma wątpliwości, że trudno powiedzieć jakie usta są duże lub za duże, bo to wszystko zależy od subiektywnej oceny.

"Mam szerokie horyzonty i uważam, że ludzie powinni mieć swobodę wyboru, co jest dla nich duże, większe lub za duże. Nie ma dla mnie ograniczeń ”. Dziewczyna zaznaczyła, że zdecydowała się na wypełnienie ust, żeby wyglądać modnie w dniu swoich urodzin. Zapowiedziała, że już szykuje się na kolejne zabiegi wypełniania ust, choć zgodnie z zaleceniem lekarza musi odczekać przynajmniej dwa miesiące.

Andrea przyznała, że chciałaby mieć największe usta na świecie. "W moim kraju duże usta są modne, jest też wiele dziewcząt, które są szczęśliwe i zadowolone" - dodała. Jej profil w mediach społecznościowych śedzi już 72,3 tys. obserwujących, z których wielu komplementuje jej wygląd. A jak wyglądała Andrea przed zabiegiem? Możecie zobaczyć poniżej.

A co wy sądzicie o powiększonych ustach 22-latki? Odważylibyście się na coś podobnego?

To też może cię zainteresować: Bezdomny mężczyzna przeszedł niesamowitą metamorfozę. Efekt pracy fryzjera zachwyca

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Internauci są bezwzględni wobec zachowania Tomasza Kammela. Znany dziennikarz unika tematu jak ognia

O tym się mówi: Polacy muszą szykować się na dość duży wydatek! Już niebawem czekają nas poważne zmiany w kwestii telewizji naziemnej