Wojna w Ukrainie trwa już drugi miesiąc, a bohaterscy żołnierze bez ustanku walczą o to, aby ich kraj nie utracił niepodległości. Na Ukrainę nieustannie napływa niezbędna pomoc w postaci żywności, leków, sprzętu wojskowego czy też gotówki. Jednak w takiej sytuacji ciągłość pomocy i dostaw niezbędnych rzeczy jest niezwykle ważny.

Liczy się każda pomoc, aby wspomóc walczących o wolność całej Europy!

Na portalu Pomagam utworzona została kolejna zbiórka na rzecz ukraińskiej armii, policji oraz wszystkich tych, którzy zostali w Ukrainie i zdecydowali się na walkę za jej niepodległość, a także tym, których sytuacja zmusiła do ucieczki.

Cała kwota, która zostanie zebrana podczas trwania zbiórki, przekazana zostanie na żywność, środki higieny, artykuły dziecięce, a także na militaria i leki.

Cała kwota zostanie przekazana na niezbędne środki

Organizatorka zbiórki pochodzi z Żytomierza, ale jak zaznacza, pomoc zostanie przekazana nie tylko do jej województwa, ale także na linię frontu.

Pamiętajmy, że Ukraina walczy nie tylko o swoją wolność, ale także o wolność i pokój w całej Europie. Każda wpłata wzmocni walczących w słusznej sprawie i przybliży ich do zwycięstwa.

Wpłat można dokonać tutaj.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

PRZYPOMNIJ SOBIE: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU