Najgłośniejszym rozstaniem w tym roku jest bez wątpienia rozpad małżeństwa Moniki i Zbigniewa Zamachowskich.

Ich związek przez dłuższy czas przechodził kryzys z powodu pandemii koronawirusa i ostatecznie aktor zdecydował o wyprowadzce ze wspólnego mieszkania.

Wiele źródeł wskazuje, że wpływ na jego decyzję miała też nowa miłość. Według nadal niepotwierdzonych informacji, Zbigniew Zamachowski zakochał się w koleżance z teatru, z którą występuje w przedstawieniu. Jego nowa wybranką ma być znana aktorka Gabriela Muskała.

Monika Zamachowska ujawniła w ostatnim wywiadzie, ze była bardzo zaskoczona decyzją męża i ma nadzieje omówić jego powody gdy wszystkie emocje już opadną. Na razie jednak nie ma ochoty konfrontować się z nową partnerką aktora.

Wszystko jednak wskazuje, że celebrytka stara się na razie pozostawić trudne emocje za sobą i też nie może narzekać na samotność.

Zbigniew i Monika Zamachowscy się rozstali / YouTube: GOSSIP TV
Zbigniew i Monika Zamachowscy się rozstali / YouTube: GOSSIP TV
Zbigniew i Monika Zamachowscy się rozstali / YouTube: GOSSIP TV

Ktoś nowy w życiu Moniki Zamachowskiej

Rodzina i przyjaciele dołożyli wszelkich starań by pocieszyć Monikę Zamachowska po rozstaniu.

„Z pomocą bliskich jej osób zrozumiała, że jest atrakcyjną, inteligentną babką i kolejna relacja jest tylko kwestią czasu” – mówi jej znajomy.

Okazuje się także, że pojawił się już ktoś, kto jest nią zainteresowany jednak celebrytka na razie nie chce komentować tej informacji.

Czy kolejna relacja okaże się bardziej trwała?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka ujawnia szczegóły końca ich małżeństwa. Wiadomo jak wyglądały jej relacje z piosenkarzem w ostatnich latach

Jak informował portal „Życiepl”: Ujawniono kolejne fragmenty Taśm Tuska. Tym razem dotyczą one wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku. Wiadomo co powiedział ówczesny premier

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Niepokojące informacje o Marzenie Kipiel-Sztuce. Halinka ze "Świata według Kiepskich" zmaga się z poważną chorobą

Sprawdź także: Donald i Melania Trump przechodzą poważny kryzys małżeński? Ostatnie zachowanie byłej pierwszej damy USA podczas świąt mówi wszystko o tej sytuacji