Jak podaje portal "Super Express", Marzena Kipiel-Sztuka nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do najłatwiejszych. Aktorka ze "Świata według Kiepskich" zmaga się z chorobą płuc, w związku z czym tym bardziej obawia się zakażenia koronawirusem. Do tego dochodzi depresja, w walce z którą samotność spowodowana epidemią z pewnością nie pomaga. Jej wielkim marzeniem jest móc bez obaw spotkać się z przyjaciółmi.

To trudny czas dla Marzeny Kipiel-Sztuki

Tegoroczne święta Wielkanocne, Marzena Kipiel-Sztuka spędziła w samotności. Jak przyznała miała kilka zaproszeń, z których nie mogła jednak skorzystać. Wszystko ze względu na złe samopoczucie. Aktorka była przeziębiona, osłabiona i miała gorączkę. W czasach epidemii wolała nie ryzykować. "Im mniej kontaktów tym lepiej" - powiedziała.

Aktorka zdradziła "Twojemu Imperium", że od lat cierpi na przwlekłą obturacyjną chorobę płuc i nadciśnienie, nic więc dziwnego, że obawia się zakażenia koronawirusm - mogłoby ono przebiegać u niej w sposób ostry i mieć poważne komplikacje.

Marzena Kipiel-Sztuka/YouTube @ATM Grupa
Marzena Kipiel-Sztuka/YouTube @ATM Grupa
Marzena Kipiel-Sztuka/YouTube @ATM Grupa

Życie w ciągłej obawie o własne zdrowie i izolacja, ma negatywny wpływ na psychikę aktorki. Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, że ma problemy ze snem, czuje się coraz bardziej zmęczona i "zdołowana". Aktorka z nadzieją i niecierpliwością czeka na swój termin szczepienia.

Przyjęcie szczepionki na Covid-19 jest dla niej nadzieją na powrót do normalności i wyjście wreszcie z czterech ścian własnego domu. Aktorka nie ukrywa, że marzy jej się wyjść na spacer, spotkać się z przyjaciółmi, wyjść do pubu na piwo.

Marzena Kipiel-Sztuka/YouTube @ATM Grupa
Marzena Kipiel-Sztuka/YouTube @ATM Grupa
Marzena Kipiel-Sztuka/YouTube @ATM Grupa

Namiastką upragnionej normalności będzie powrót do pracy na planie serialu "Świat według Kiepskich". Aktorka uspokoiła również, że jej sytuacja materialna jest stabilna i ma co jeść.

Wam też marzy się powrót do normalności?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Dygant przeżywa bardzo trudne chwile. Odeszła bliska jej osoba. "Boże jak smutno bez ciebie"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Fotograf uchwycił anioła w chmurach nad świątynią. Zdjęcie stało się hitem Internetu

O tym się mówi: Odkryto nowy wariant koronawirusa. Naukowcy nie kryją obaw. Jest znacznie bardziej zaraźliwy