W ostatnich miesiącach Donald Trump nie ma zbyt dobrej passy. Najpierw przegrał wyścig o stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki z czym ewidentnie nie potrafił się pogodzić, a potem został zablokowany przez większość mediów społecznościowych.

Ostatecznie odszedł ze swojego urzędu w atmosferze skandalu i ogromnych kontrowersji. Sytuacji nie pomaga też fakt, że od kilku już lat plotkuje się o napiętych relacjach w jego małżeństwie z Melanią Trump.

Specjaliści od mowy ciała już wielokrotnie zwracali uwagę, ze żona byłego prezydenta raczej nie żywi do niego zbyt ciepłych uczuć. Widać to na materiałach gdy nie chce podać mu ręki lub przestaje się uśmiechać gdy ten się od niej odwraca.

W minione Święta Wielkanocne plotki odżyły na nowo

Większość internautów jest przekonana, że była para prezydencja już się w rzeczywistości rozstała, a ze sobą trzyma ich tylko tak naprawdę papierowe małżeństwo. Oznacza to, że była modelka pojawia się u boku męża przy ważnych okazjach, a resztę czasu spędzają osobno.

Według światowych mediów ma o tym świadczyć zachowanie małżonków podczas ostatnich Świąt Wielkanocnych, które spędzili w swojej posiadłości Mar-a-Lago na Florydzie.

Para pojawiła się wspólnie tylko na nabożeństwie w Niedzielę Wielkanocną w kościele Christ Fellowship gdzie ciepło powitał ich tamtejszy pastor.

Potem powrócili do domu gdzie według relacji, Donald Trump spędził czas wraz ze swoimi dwoma synami oraz ich rodzinami. Były prezydent pozuje z nimi na wielu zdjęciach.

Jak szybko zauważyli komentujący, na fotografiach zabrakło Melanii co ponownie rozgrzało komentarze i zainteresowanie mediów.

„Melania zachowuje się tak, jakby nie była naprawdę szczęśliwa, ale zaakceptowała to, czego wymaga się od niej, aby żyć tak, jak lubi. Można śmiało powiedzieć, że gra w tę grę dla osobistych korzyści – mówi informator magazynu „People”.

Zgadzacie się z taką oceną?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Suknia ślubna księżnej Diany robi wrażenie nawet po wielu latach. Niewiele osób wie, że kreacja miała spore mankamenty. Ujawniono nowe fakty

Jak informował portal „Życiepl”: Policja ostrzega Polaków. Miał miejsce potężny wyciek milionów danych użytkowników, także tych z Polski

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Zbigniew Zamachowski po rozstaniu z żoną znalazł się na cenzurowanym. Czy wdał się w kolejny związek