Ostatnio polskim show-biznesem wstrząsnęło rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich, którzy wydawali się być zgraną parą pomimo kontrowersyjnych początków.

Aktor zostawił dla dziennikarki swoją żonę Aleksandrę Justę, z którą ma czwórkę dzieci: Marię, Antoniego, Tadeusza i Bronisławę. Pobrali się 3 maja 2014 roku i w tym roku obchodziliby siódmą rocznicę małżeństwa.

Zamiast świętowania jest jednak rozstanie, którego szczegóły ujawniła w końcu Monika Zamachowska w szczerym wywiadzie.

Zaskakująca decyzja

Celebrytka ujawniła, że to właśnie jej mąż podjął decyzję o rozstaniu oznajmiając jej po prostu jednego dnia, że się wyprowadza.

Monika Zamachowska / YouTube: Telewizja Republika
Monika Zamachowska / YouTube: Telewizja Republika

W „Fakcie” powiedziała także, że wiadomość była dla niej zaskakująca i nadal nie pogodziła się do końca z sytuacją, w której się znalazła. Dużym jednak wsparciem w tym czasie jest dla niej rodzina.

„Jestem załamana, przyznaję. Ale wchodziłam w ten związek jako dojrzała czterdziestolatka i wiedziałam od początku, że nic nie jest dane raz na zawsze. Nie da się kochać na siłę. Widocznie miłość się skończyła. Muszę to teraz tylko przyjąć” – tłumaczy Monika Zamachowska.

Dziennikarka dodała także, że ma nadzieję spotkać jeszcze Zbyszka i na spokojnie omówić przyczyny jego decyzji.

Wiele osób wskazuje jednak, że są one bardzo jasne. Za wyborem popularnego aktora ma stać nowa miłość. Według niepotwierdzonych jeszcze doniesień, miał on się zakochać w wzajemnością w swojej koleżance po fachu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski przypomina swoją przepowiednię na kwiecień. W tym miesiącu ma się wszystko zacząć. O co chodzi i co się wkrótce wydarzy

Jak informował portal „Życiepl”: Mieszkańców jednego z polskich miast czekają podwyżki opłat za wywóz śmieci. Niektórzy zapłacą nawet cztery razy więcej

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Anny Dymnej. Ból jest tak silny, że trudno jej normalnie funkcjonować

Zobacz także: Św. pamięci Paweł Królikowski obchodziłby dziś swoje 60 urodziny. Pamięć o nim wciąż jest żywa. Jak wygląda miejsce jego spoczynku