Jak podaje portal "Super Express", Anna Dymna nie mogła się doczekać, kiedy przyjdzie jej kolejn na zaszczepienie się na Covid-19. Szczepienie oznaczało dla niej powrót do względnej normalności i pomocy podopiecznym fundacji. Niestety aktorkę dopadły problemy ze zdrowiem, które nie mają żadnego związku z trwającą epidemią koronawirusa.

Anna Dymna ma problemy ze zdrowiem

Anna Dymna zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów nie tylko znakomitymi rolami, jakie znajdziemy w jej dorobku aktorskim, ale także działalnością charytatywną. Aktorka założyła fundację, pod opieką której znajdują się osoby z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Niestety epidemia koronawirusa wpłynęła negatywnie na działanie fundacji.

Anna Dymna/ YouTube @Tadeusz Marek
Anna Dymna/ YouTube @Tadeusz Marek
Anna Dymna/ YouTube @Tadeusz Marek

Nadzieją na powrót do pracy było szczepienie na Covid-19. Aktorka nie ukrywała, że bardzo czeka na swoją kolej. Teraz jest już po dwóch dawkach. Niestety u Anny Dymnej pojawiły się inne, poważne problemy ze zdrowiem. Aktorka przyznała, że ból, jaki odczuwa jest tak siny, że nie jest w stanie normalnie funkckonować.

Annę Dymną dopadła rwa kulszowa. Aktorka wyznała, że ból wywołany tą przykrą dolegliwością jest tak dokuczliwy, że nie jest w stanie funkcjonować. Problem stanowi wysiedzenie w jednej pozycji. "Cały czas się kręcę, bo inaczej nie mogę wytrzymać" - wyznała w rozmowie z magazynem "Rewia" Anna Dymna.

Aktorka przyznała, że nie pierwszy raz przychodzi się jej zmagać z tym przykrym schorzeniem. Nie traci jednak nadziei, że już niebawem jej stan się poprawi i będzie mogła wrócić do aktywności na pełnych obrotach.

Anna Dymna/ YouTube @Paula Rodak
Anna Dymna/ YouTube @Paula Rodak
Anna Dymna/YouTube @Paula Rodak

Annie Dymnej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

To też może cię zainteresować: Tajemnica wieku Małgorzaty Rozenek od lat frustruje wielu internautów. Czy teraz celebrytka w końcu ujawniła prawdę przy okazji zapisów do szczepień

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski przypomina swoją przepowiednię na kwiecień. W tym miesiącu ma się wszystko zacząć. O co chodzi i co się wkrótce wydarzy

O tym się mówi: Zdjęcie Anny Lewandowskiej z Laurą zachwyciło internautów. Dziewczynka jest już naprawdę duża