Jak informuje serwis Wirtualna Polska, ostatnie manewry przed Dniem Zwycięstwa w Rosji mają być poważnym ostrzeżeniem dla zachodnich państw, szczególnie członków NATO. Dlaczego? Okazuje się, że nad Moskwą widziany był specjalny samolot Ił-80. Nazywany jest przez niektórych „samolotem dnia Sądu Ostatecznego”. Pozwala on Putinowi na dalsze rządy nad Rosją nawet w przypadku rozpętania się wojny nuklearnej.

Dlaczego? Maszyna pozwala na łączność, a przez to zachowanie kontroli nad wojskami i dowodzenie, gdy niemożliwa będzie łączność naziemna. Samolot nie ma również okien poza kokpitem pilotów. Wyposażony został również w specjalny system komunikacji z łodziami podwodnymi.

Da się go również zaopatrywać w paliwo w powietrzu, bez konieczności lądowania. Niektórzy nazwali Ił-80 „latającym Kremlem”. Maszyna ta pojawiła się w pobliżu Moskwy podczas ostatecznych ćwiczeń wojskowych związanych z paradą na hucznie obchodzony w Rosji Dzień Zwycięstwa, czyli 9 maja.

Specjalny samolot pojawił się nad Moskwą w przeddzień Dnia Zwycięstwa. Czy to pokaz siły Moskwy i poważne ostrzeżenie dla Zachodu?

Maszyna po raz pierwszy pojawiła się na paradzie dwanaście lat temu. Zdaniem ekspertów przeloty tego samolotu w bliskim sąsiedztwie Moskwy maja stanowić poważne ostrzeżenie dla państw Zachodu przed możliwym użyciem przez Putina broni nuklearnej.

Zachodnie i ukraińskie źródła przestrzegają, że 9 maja Putin ma wypowiedzieć Ukrainie wojnę formalnie i ogłosić powszechna mobilizację w Rosji, a także oficjalnie zagrozić użyciem broni atomowej. Kiedy ma nastąpić koniec konfliktu? W rosyjskiej armii w kuluarach mówi się o wrześniu.

Jak informował portal "Życie Polska": WZROST EMERYTUR I RENT W KOLEJNYCH MIESIĄCACH BĘDZIE GIGANTYCZNY! WIADOMO JUŻ, JAK WYSOKA STANIE SIĘ WALORYZACJA ŚWIADCZEŃ. EMERYCI MOGĄ SIĘ CIESZYĆ

Przypomnij sobie: WIELKIE ZMIANY W ŻYCIU KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO I JEGO ŻONY. PARA W NAJNOWSZYM WYWIADZIE ZDRADZIŁA POTĘŻNĄ TAJEMNICĘ. UKRYWALI TO PRZEZ BLISKO 1,5 ROKU

Portal "Życie Polska" pisał również: ANTONI KRÓLIKOWSKI ZNÓW ZASKOCZYŁ SWOIM ZACHOWANIEM. AKTOR NAJWYRAŹNIEJ NIE MA ZAMIARU DŁUŻEJ SIĘ UKRYWAĆ. ZDJĘCIA PAPARAZZI WYJAWIŁY CAŁĄ PRAWDĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH FANÓW KINA I TELEWIZJI OBIEGŁY POLSKIE MEDIA. NIE MA WŚRÓD NAS ZNANEJ AKTORKI. ODESZŁA W ZAPOMNIENIU MAJĄC 92 LATA