Jak informuje serwis Interia, ukraińska Służba Bezpieczeństwa dokonała skutecznego przechwycenia rozmowy telefonicznej między dwoma rosyjskimi żołnierzami, która ma pokazywać rzeczywiste morale panujące w wojsku Federacji Rosyjskiej.

Jak przekazali między sobą żołnierze, wielu z nich nie chce wracać na front. W kompanii do której należy dwóch rozmawiających żołnierzy z 60 czołgów zostało 10 – połowa trafiła do niewoli, a druga część jest ranna lub nie żyje!

Poruszające nagranie rozmowy dwóch rosyjskich żołnierzy. Stan wojska Putina nie jest tak dobry jak deklaruje Kreml? Wielu żołnierzy nie chce wracać na front

Jak przekonuje SBU, coraz większa liczba rosyjskich wojskowych buntuje się przeciwko swoim dowódcom i nie chce brać udziału w wojnie na Ukrainie. Mowa przede wszystkim o żołnierzach skierowanych na Ukrainę w celu przegrupowania po porażce ich jednostek.

Rozmowa między żołnierzami ma dowodzić kiepskich morali wśród rosyjskiego wojska, a także tego, że coraz częściej dochodzi do buntów i odmowy brania udziału w walce.

- Wycofali nas 22 (kwietnia) i nasza jednostka nie wróciła (na Ukrainę). Odmówiliśmy - powiedział. Drugi z żołnierzy, który walczył pod Iziumem, stwierdził, że zrobi tak samo - jak tylko wyślą jego jednostkę na przegrupowanie do Rosji, to wówczas odmówi powrotu na front.

Jak informował portal "Życie Polska": LEKARZE PRZESTRZEGAJĄ PACJENTÓW PRZED POCHOPNYM WZYWANIEM KARETEK I ZAJMOWANIEM MIEJSC NA SOR-ACH. POJAWIŁ SIĘ APEL O „UNIKANIE NARAŻANIA DZIECI”

Przypomnij sobie: GŁÓWNY INSPEKTORAT FARMACEUTYCZNY PILNIE WYCOFUJE ZNANY PREPARAT. LEK JEST CZĘSTO STOSOWANY NIE TYLKO U DOROSŁYCH, ALE I DZIECI. DLACZEGO TAK SIĘ STAŁO

Portal "Życie Polska" pisał również: KASIA CICHOPEK MA DUŻE PROBLEMY PRZEZ ZAWIROWANIA W SWOIM ŻYCIU PRYWATNYM. NAJNOWSZE DONIESIENIA NIE SĄ OPTYMISTYCZNE. CZY TO KONIEC KARIERY W TVP

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ROSJA POCZYNA SOBIE CORAZ ODWAŻNIEJ! DO MEDIÓW TRAFIŁY PORAŻAJĄCE SŁOWA SKIEROWANE DO ZACHODNICH PRZYWÓDCÓW. CZY POLSKA MA POWAŻNE POWODY DO NIEPOKOJU