Jak donosi serwis „Super Express”, Rosja zaczyna przybierać coraz bardziej agresywną postawę wobec Zachodu, szczególnie państw członkowskich NATO. Rosyjscy politycy coraz częściej wypowiadają się w mocno skrajnym tonie, a ich słowa mogą sugerować chęć rozszerzenia działń wojennych!

Niestety, groźby padające z ust przedstawicieli Kremla zaczynają się nasilać i zataczać coraz szersze kręgi. Rosyjskie Ministerstwo Obrony miało grozić właśnie „precyzyjnymi atakami na ośrodki decyzyjne w Kijowie”. Siergiej Szojgu uciekł się nawet do otwartych gróźb wobec zachodnich polityków przyjeżdzających do Kijowa, by wspierać Ukraińców.

Rosyjskie Ministerstwo Obrony grozi wprost zachodnim przywódcom przyjeżdzającym na Ukrainę. Andrzej Duda ma powody do obaw?

Rosyjak armia ma pozostawać w otwartej gotowości do udrzeń odwetowych na ośrodki decyzyjne w Kijowie z uzyciem broni dalekiego zasięgu.

- W takich działaniach niekoniecznie byłoby problemem dla Rosji, gdyby w tych ośrodkach decyzyjnych byli obecni przedstawiciele niektórych państw zachodnich – przekonuje w oficjalnym oświadczeniu rosyjski MON.

W ostatnich tygodniach w Kijowie pojawiły się liczne zagraniczne delegacje. W stolicy Ukrainy pojawił się m.in. Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki, Jarosław Kaczyński czy szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. Mają powody do obaw?

Jak informował portal "Życie Polska": SZYKUJE SIĘ KONFLIKT MIĘDZY EDYTĄ GÓRNIAK I MARYLĄ RODOWICZ! NA JAW WYSZŁY WIADOMOŚCI PIOSENKARKI O STARSZEJ KOLEŻANCE. DIWA MIAŁA SIĘ Z NIEJ ŚMIAĆ

Przypomnij sobie: W EUROPIE GRASUJE TAJEMNICZA I NOWA CHOROBA. JEST NIEBEZPIECZNA ZWŁASZCZA DLA DZIECI. SŁUŻBY SANITARNE PRZESTRZEGAJĄ RODZICÓW. PRZYCZYNY SĄ NIEZNANE

Portal "Życie Polska" pisał również: MARTYNA WOJCIECHOWSKA PRZEŻYŁA NIESAMOWICIE TRUDNE CHWILE PO ROZSTANIU Z PRZEMKIEM KOSSAKOWSKIM. RODZICE PODRÓŻNICZKI NIE ROZUMIELI JEGO POSTAWY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIELE OSÓB NIE MOŻE UWIERZYĆ W TO, JAK ŻYJE DZIŚ KAZIMIERZ MARCINKIEWICZ. BYŁY PREMIER NIE MA ZAMIARU WRACAĆ DO POLITYKI. ZACZĄŁ INTENSYWNIE TRENINGI