Jak informuje serwis Interia na bazie informacji ze strony ukraińskiego Ministerstwa Obrony, od 24 lutego Rosja wystrzeliła na Ukrainę już ponad 1300 rakiet. Takie wiadomości przekazała właśnie ukraińska wiceminister obrony, Hanna Malyar. Polityk zauważyła przy tym, że sankcje, które zostały nałożone na Kreml będą wpływać na uzupełnienie zasobów broni.

Niepokojące są jednak słowa wiceszefowej ukraińskiego MON dotyczące przewidywanych przez stronę ukraińską planów Rosjan co do dalszych scenariuszy inwazji. Zdaniem Maylar bardzo możliwe jest, że Rosja może mieć w zanadrzu plan użycia broni chemicznej, a nawet jądrowej na terytorium Ukrainy.

Ukraińska wiceminister obrony o planach Rosji co do dalszych posunięć w inwazji na Ukrainę. Czy wojska rosyjskie użyją broni chemicznej, a nawet jądrowej?

Zdaniem wiceminister Maylar, sankcje nałożone na Rosję sprawią, że Rosjanie nie będą w stanie otrzymywać podzespołów, więc pozostają im jedynie te, które zakupili wcześniej. Pociski mają być wystrzeliwane w kierunku Ukrainy z baz lotniczych, morskich i naziemnych.

W tej chwili Rosja ma mieć w zanadrzu szereg scenariuszy, wyjąwszy z tego stosowane już wojska lądowe, ataki lotnicze czy rakietowe. Ukraińska polityk przekonuje, ze w grę wchodzi użycie broni chemicznej lub nawet jądrowej.

Dodała przy tym, ze Ukraina nie ma planów kapitulacji.

- Nikt nie zamierza się poddać. Dziś widzimy, że Ukraina może liczyć na pomoc świata zachodniego, a to wcześniej niż później bardzo poważnie zmieni scenariusz wojny – powiedziała wiceminister obrony, cytowana przez Interię.

Jak informował portal "Życie Polska": SZYKUJE SIĘ KONFLIKT MIĘDZY EDYTĄ GÓRNIAK I MARYLĄ RODOWICZ! NA JAW WYSZŁY WIADOMOŚCI PIOSENKARKI O STARSZEJ KOLEŻANCE. DIWA MIAŁA SIĘ Z NIEJ ŚMIAĆ

Przypomnij sobie: W EUROPIE GRASUJE TAJEMNICZA I NOWA CHOROBA. JEST NIEBEZPIECZNA ZWŁASZCZA DLA DZIECI. SŁUŻBY SANITARNE PRZESTRZEGAJĄ RODZICÓW. PRZYCZYNY SĄ NIEZNANE

Portal "Życie Polska" pisał również: MARTYNA WOJCIECHOWSKA PRZEŻYŁA NIESAMOWICIE TRUDNE CHWILE PO ROZSTANIU Z PRZEMKIEM KOSSAKOWSKIM. RODZICE PODRÓŻNICZKI NIE ROZUMIELI JEGO POSTAWY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIELE OSÓB NIE MOŻE UWIERZYĆ W TO, JAK ŻYJE DZIŚ KAZIMIERZ MARCINKIEWICZ. BYŁY PREMIER NIE MA ZAMIARU WRACAĆ DO POLITYKI. ZACZĄŁ INTENSYWNIE TRENINGI