Za kilka dni miną dwa miesiące od rozpoczęcia rosyjskiej agresji na Ukrainę. To sprawiło, że oczy niemal całego świata zwrócone są w kierunku Rosji. Wiele osób zastanawia się nie tylko na poczynaniami rosyjskiego przywódcy u naszego wschodniego sąsiada, ale również myśli o tym, jakim majątkiem dysponuje.

To jednak należy do niezwykle mocno strzeżonych sekretów Kremla. Jak donosi serwis Pomponik, z opublikowanego niedawno oświadczenia majątkowego Władimira Putina niewiele można wyczytać. Jednak najbogatsi ludzie świata przekonują, że Putin może mieć być bogatszy od nich. Do takich osób należy m.in. Elon Musk.

Władimir Putin może być znacznie bogatszym człowiekiem niż pokazuje to jego oświadczenie majątkowe opublikowane przez Kreml?

- Myślę, że Putin jest znacznie bogatszy ode mnie – powiedział w rozmowie z Mathiasem Döpfnerem.

Kreml opublikował właśnie oświadczenia majątkowe rosyjskich polityków, w tym Władimira Putina. Z dokumentów wynika jednak, że nie jest on tak bogaty. Pytanie jednak, czy podawane przez Rosjan informacje są zgodne ze stanem faktycznym, a poziom rosyjskiej propagandy każe sądzić, że prawda jest zupełnie inna.

W zeznaniu majątkowym Putina widnieją dwa mieszkania, trzy samochody, w tym jedna terenów i dwa samochody radzieckiej konstrukcji i przyczepa kempingowa. Ma też zarabiać 45 tysięcy złotych miesięcznie. Prezydent Rosji ma również być właścicielem dwóch mieszkań o powierzchni 153 i 77 mkw.

W ubiegłym roku Putin miał zarobić ponad 10 milionów rubli. Wiele osób uważa jednak, że oświadczenie jest sfałszowane, a tak naprawdę Putin jest miliarderem.

Władimir Putin/YouTube @WION

Jak informował portal "Życie Polska": NAJNOWSZE DONIESIENIA O RUCHACH ROSJAN NA UKRAINIE. WEDŁUG INFORMACJI USA ŻOŁNIERZE ROSYJSCY PRZYSTĄPILI DO OFENSYWY. JAKIE SĄ SZANSE NA ICH WYGRANĄ

Przypomnij sobie: PO BLISKO TRZECH DEKADACH MARIANNA DUFEK ZDRADZIŁA WIELKI SEKRET MAŁŻEŃSTWA Z KAMILEM DURCZOKIEM. DZIENNIKARKA PODZIELIŁA SIĘ WSPOMNIENIAMI ZE ŚLUBU

Portal "Życie Polska" pisał również: CI MĘŻCZYŹNI PRAKTYCZNIE NIGDY NIE ZDRADZAJĄ. NA JAKIE MĘSKIE IMIONA ZWRACAĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE PARTNERA. NIEKTÓRE WIERNOŚĆ MAJĄ WPISANĄ W CHARAKTER

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: UKRAIŃSKI WYWIAD PRZEKAZAŁ ZASKAKUJĄCE INFORMACJE NA TEMAT WŁADZ ROSJI. KREML MIAŁ PLANOWAĆ INWAZJĘ NA ZUPEŁNIE INNY KRAJ. CHODZI RÓWNIEŻ O SĄSIADA