Jak przypomina portal Interia, wczoraj 13 kwietnia, prezydent Andrzej Duda wraz z prezydentem Łotwy, Litwy oraz Estonii odwiedzili w Kijowie prezydenta Ukrainy – Wołodymyra Zełenskiego.

Takie obrazy zapadną w pamięci na długo

Nie da się ukryć, że wizyta miała niezwykle symboliczny charakter i pokazała, że prezydenci europejskich państw nieustannie stoją ramię w ramię z walczącym narodem ukraińskim.

Po powrocie do kraju, prezydent Andrzej Duda zabrał głos na temat tego, co zobaczył w Ukrainie. Nasz polityk nie ukrywał poruszenia obrazami, które dane mu było zobaczyć w Kijowie. Andrzej Duda zaznaczył, że wizytę w stolicy Ukrainy zapamięta do końca życia.

Prezydent jest przekonany o konieczności osądzenia zbrodniarzy

- Nie ma żadnych wątpliwości, kiedy jest się w Kijowie, kiedy patrzy się na ulice, że (miasto) było gotowe bronić się do samego końca – zaznaczył prezydent RP podczas przemówienia, po powrocie do kraju.

Co więcej, prezydent Andrzej Duda dodał, że Rosja prowadzi wojnę totalną i to nie tylko z ukraińską armią, ale także z dziećmi i kobietami. Prezydent jest przekonany o tym, że jak najszybciej należy osądzić zarówno tych żołnierzy rosyjskich, którzy dopuścili się okrucieństw, jak i te osoby, które pozwalają na takie zachowania.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU