W ostatnich dniach pogoda wcale nas nie rozpieszcza. Okazuje się, że na wiosenną aurę będziemy musieli jeszcze nieco poczekać!

Kiedy wreszcie zawita do nas wiosna?

Jak podaje portal Wirtualna Polska, już od niedzieli znajdziemy się pod wpływem kolejnych frontów atmosferycznych, które szczególnie mocno dotkną wschodnie granice naszego kraju. Mieszkańcy wschodnich regionów mogą spodziewać się opadów deszczu i śniegu, które wystąpią na początku przyszłego tygodnia.

Na nieco lepszą pogodę będą mogli natomiast liczyć Polacy mieszkający na zachodzie kraju. Tam, dzięki wyżowi znad Skandynawii, niebo będzie praktycznie bezchmurne, dzięki czemu będzie bardzo słonecznie!

Na wschodzie Polski nadal panuje zima!

Niestety, na początku przyszłego tygodnia, różnice w ciśnieniu spowodują, że pogoda będzie bardzo wietrzna. Na zachodzie kraju wiatr spowoduje, że temperatura odczuwalna będzie o wiele niższa, niż faktyczna. Na wschodzie Polski mocne podmuchy wiatru w połączeniu z opadami śniegu będą powodować zawieje śnieżne.

Między wschodem i zachodem naszego kraju będą odnotowywane także dość spore różnice temperatur. Na zachodzie Polski słupki rtęci mogą wskazywać nawet 10 stopni, podczas gdy na wschodzie kraju będzie to maksymalnie 5 stopni, a podczas opadu śniegu temperatura może spaść nawet do 1 stopnia powyżej zera!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU