Jak przypomina serwis „Super Express”, wojna na Ukrainie trwa już ponad miesiąc, a jej zakończenia trudno wypatrywać. Prezydent Ukrainy i jego współpracownicy starają się zrobić wszystko, aby nie dopuścić do większych zniszczeń, a Ukraińcy bronią swojej ziemi.

Sam przywódca Ukrainy niemal nieustannie działa nie tylko w kraju, ale i na arenie międzynarodowej prosząc o pomoc w opanowaniu sytuacji na Ukrainie. Niedawno odrzucił propozycję misji pokojowej NATO na Ukrainie. W środę natomiast postanowił zabrać głos w parlamencie Norwegii. W trakcie swojego przemówienia Zełenski wypowiadał się wprost na temat rosyjskich min.

Prezydent Ukrainy mówi wprost o skutkach użycia rosyjskich min na Ukrainie. Zełenski przekonuje, że tej broni może się bać cała Europa. Dlaczego tak uważa?

Zełenski przekonuje, że każdy wrogi Rosjanom statek na Morzu Czarnym czy Azowskim jest w stanie stanąć na drodze rosyjskich min i mowa tu nie tylko o flocie wojskowej, ale o zwykłych promach pasażerskich. Przekonywał też, że agresja Rosji na Ukrainie sprawia, że sami Norwegowie nie mogą się czuć bezpieczni granicząc z Rosją.

- Agresja zaczęła się nie tylko na naszych granicach, ale wszędzie. Zapewne odczuwacie to również w Arktyce, gdzie Rosjanie mają teraz więcej sił niż wcześniej. Mam nadzieję, że miny nie będą dryfować w kierunku waszych mórz i fiordów – stwierdził wprost Zełenski.

Polityk wezwał również Norwegów do kolejnych dostaw broni. Do tej pory ten kraj wysłał naszym sąsiadom 4 tys. granatników przeciwpancernych.

Jak informował portal "Życie Polska": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

Przypomnij sobie: WIELE LAT TEMU KSIĘŻNA DIANA ZADBAŁA O PRZYSZŁOŚĆ SYNÓW. NA JAW WYSZŁY FILMY WIDEO, KTÓRE STWORZYŁA Z MYŚLĄ O SYNOWYCH. CO POWIEDZIAŁA KATE I MEGHAN

Portal "Życie Polska" pisał również: BABA WANGA LATA TEMU PRZEPOWIEDZIAŁA DUŻE ZDARZENIA Z UDZIAŁEM WŁADIMIRA PUTINA. JEJ WRÓŻBA DLA PREZYDENTA ROSJI MOŻE ZMARTWIĆ WIELU. CZY SIĘ SPEŁNI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIELU SENIORÓW ZYSKA SZANSĘ NA DUŻE PIENIĄDZE! CZEKAJĄ SPORE PODWYŻKI, A ŚWIADCZENIA MOGĄ WZROSNĄĆ NAWET O 1200 ZŁOTYCH. JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE SUMY