Jak przypomina „Super Express”, prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden w trakcie pobytu w Warszawie w bardzo ostrych słowach wypowiadał się o sytuacji na Ukrainie i nie szczędził słów mocnej krytyki Władimirowi Putinowi. W trakcie swojego przemówienia nazwał go nawet „rzeźnikiem”.

Po czasie Biden stwierdził, ze nie zamierza się wycofać ze swoich słów i dodał kolejne. Przekonuje, że Władimira Putina czeka naprawdę niesamowity ostracyzm na arenie międzynarodowej, jeśli nie zakończy konfliktu na Ukrainie i nie zejdzie ze ścieżki wojny. To jednak nie wszystko.

Joe Biden ostro o Władimirze Putinie. Przywódca USA przekonuje, że przyszłość prezydenta Rosji nie rysuje się w jasnych barwach. Co może się stać?

Wystąpienie Joe Bidena na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie wywołało naprawdę mocne komentarze i opinie, bo jego słowa nie należały do lekkich i łatwych do przyjęcia. Stwierdził m.in. że Władimir Putin nie może pozostać u władzy. Po tych słowach nawet sam Biały Dom wydał oświadczenie z którego wynika, że prezydent nie nawoływał wprost do zmiany władzy w Rosji.

- Nikt nie uważa, że mówiłem o obalaniu Ludzie tacy jak on nie powinni rządzić krajami, ale to robią. To nie znaczy, że nie mogę wyrazić oburzenia z tego powodu – zaznaczył Biden w sprostowaniu swoich słów.

Stwierdził przy okazji, że Putin może stać się światowym pariasem, jeśli nie cofnie tego, co robi w tej chwili na Ukrainie. Ostracyzm na arenie międzynarodowej może go kosztować nawet dalszą egzystencję w Rosji.

Jak informował portal "Życie Polska": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

Przypomnij sobie: WYSZŁO NA JAW, ŻE JAROSŁAW KACZYŃSKI NIE WYSŁUCHAŁ PRZEMÓWIENIA JOE BIDENA. WIADOMO JUŻ, DLACZEGO TAK SIĘ STAŁO. WIELE OSÓB BĘDZIE MOCNO ZASKOCZONYCH

Portal "Życie Polska" pisał również: KULISY NOWEGO ODCINKA PROGRAMU „MIASTO KOBIET” SĄ POWALAJĄCE. ZAPROSZONA DO STUDIA EWELINA BATOR WIELKI SEKRET. PADŁY TRUDNE SŁOWA O ŻORZE KOROLYOVIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJNOWSZE WIEŚCI DOTYCZĄCE KONFLIKTU NA UKRAINIE. OGIEŃ POJAWIŁ SIĘ TYLKO 100 KILOMETRÓW OD GRANICY Z POLSKĄ! SŁYCHAĆ POTĘŻNY HUK W OBWODZIE WOŁYŃSKIM