Jak przypomina serwis „Super Express” w sobotę 26 marca wieczorem zakończyła się oficjalna wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena w Polsce. Przywódca USA odwiedził m.in. amerykańskich żołnierzy stacjonujących niedaleko Rzeszowa, punkt recepcyjna ns Stadionie Narodowym, spotkał się też z prezydentem Dudą. Ostatnim punktem jego wizyty było przemówienie na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie.

Słowa, które wypowiedział podczas mowy na pewno przejdą do historii. Okazuje się jednak, że próżno wśród zaproszonych gości szukać Jarosława Kaczyńskiego. Dlaczego tak się stało? Wiele osób może być tym zaskoczonych.

Jarosława Kaczyńskiego zabrakło podczas przemówienia Joe Bidena! Co robił szef Prawa i Sprawiedliwości w tym czasie?

Joe Biden w trakcie przemówienia na dziedzińcu Zamku Królewskiego mówił m.in. o tym, że wojna na Ukrainie dla Rosji jest potężną porażką, a także stwierdził, ze Zachód jest silniejszy i zdecydowanie bardziej jednolity niż przedtem. Powiedział także, że artykuł 5 NATO jest nienaruszalny, a sama Europa powinna jak najszybciej uniezależnić się od paliw kopalnych Rosji.

Próżno wśród zaproszonych gości było jednak szukać wicepremiera Polski, szefa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Obecni byli oprócz prezydenta Andrzeja Duda również premier Mateusz Morawiecki czy szef MON Mariusz Błaszczak.

Dlaczego Jarosław Kaczyński nie pojawił się podczas przemówienia Joe Bidena? Okazuje się, że prezes PiS spędził ten czas w domu, czekając na wynik testu na COVID-19! Wieczorem okazało się, że test jest negatywny, jednak sam Kaczyński wolał dmuchać na zimne, nie narażając innych na możliwe zakażenia.

- Zaproszenie dla prezesa Kaczyńskiego było, widziałem je na własne oczy - przekonywał wicerzecznik PiS, Radosław Fogiel.

Jak informował portal "Życie Polska": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

Portal "Życie Polska" pisał również: POJAWIŁA SIĘ WAŻNA DATA W KWESTII KONFLIKTU MILITARNEGO NA UKRAINIE. DLA ROSJAN TO JEDEN Z ISTOTNYCH DNI. WIELU MYŚLI O TYM, JAK ZAKOŃCZY SIĘ SYTUACJA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ANTONI KRÓLIKOWSKI FINALNIE ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE ZDRADY SWOJEJ ŻONY. AKTOR WCIĄŻ NIE WYJAWIŁ, JAKA JEST PRAWDA. ZASKAKUJĄCE SŁOWA PADŁY Z JEGO UST