Znany lider rosyjskiej opozycji Nawalny powiedział, że w Rosji rządzą obecnie ludzie głupi i szaleni.

Aleksiej Nawalny ostro o rosyjskiej władzy

"Rozumiemy, że nasi ludzie są nie tylko chciwi, okrutni, bezwzględni, głupi, ale także szaleni. Jest po prostu grupa szalonych, obłąkanych dziadków, którzy nic nie chcą wiedzieć, nic nie rozumieją, którzy po prostu nie rozumieją, nie żal im kogokolwiek i czegokolwiek. I wreszcie, żal im naszego kraju. Ich ojczyzną są te bardzo szwajcarskie rachunki. Ich ojczyzną są te ogromne jachty. I nieważne, jak ujmują swój patriotyzm i superpatriotyzm w tle wojny w ich ideologii, to widać i jest to wielkie zagrożenie. Dla nas wszystkich”.

Według Nawalnego nadszedł czas, aby coś z tym zagrożeniem zrobić i podjąć pewne kroki. „Każdy z nas musi wnieść swój wkład. A co właściwie zrobić, jest jasne. Obowiązkiem każdego człowieka jest walka w tej wojnie. I mówi się: żołnierze sił pokojowych będą nazywani synami Bożymi” – podsumował Nawalny.

O tym się mówi: Materiały z rosyjskiej państwowej telewizji nie pozostawiają złudzeń. Była mowa o Polsce

Zerknij też tutaj, aby nic ważnego Ci nie umknęło: Wołodymyr Zełenski mówi o trwających negocjacjach między Ukrainą a Rosją. "Rozmowy są trudne, a czasem konfrontacyjne"

Nie przegap tego: Ważna informacja płynie z Ministerstwa Zdrowia. Adam Niedzielski ogłasza poważne zmiany. Chodzi nie tylko o maseczki