Jak podaje portal Plotek, na TikToku opublikowane zostało nagranie z premiery filmu o przygodach Bonda, która to miała miejsce w Londynie. Na filmiku widać księżną Kate, która zachowała się w specyficzny sposób. Nie milkną komentarze na temat całego wydarzenia.

Huczna premiera!

Dokładnie 28 września w Londynie odbyła się premiera najnowszej części przygód Bonda zatytułowana „Nie czas umierać”. Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych osobistości, w tym także członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, m.in. księżna Kate.

Na TikToku pojawiło się nagranie z całego wydarzenia. Widać na nim jak księżna Kate nie reaguje na krzyczącego do niej fana. Po chwili księżna podeszła do Daniela Craiga i rozpoczęła z nim żarliwą rozmowę. Fan krzyknął także do aktora, a ten odwrócił się i pomachał. Księżna Kate stała jednak niewzruszona.

Internauci usprawiedliwiają księżną!

Pod nagraniem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób tłumaczyło zachowanie księżnej, które wynikało z lekceważących zwrotów kierowanych do niej przez fana. Mężczyzna zwrócił się bowiem do księżnej najpierw po imieniu, a po chwili użył zwrotu „księżniczko Katie”.

- Cóż za zaszczyt dla niego. Swoją drogą, nie wołaj do niej "Katy". Nie jest gwiazdą filmową;

- Katie... Nic dziwnego, że nie zareagowała, kolego. Jak tak mogłeś? – komentowali obserwatorzy TikTokera.

Mężczyzna, który opublikował filmik wyjaśnił, że to nie on krzyczał do księżnej, a inna osoba, która znajdowała się tuż obok niego.

@orthomann

♬ original sound - user7092551944797