Najnowsza fotografia opublikowana w mediach społecznościowych, która przedstawia Dominikę Grosicką mocno zaskakuje! Gwiazda przeszła fenomenalną przemianę i teraz prezentuje się naprawdę zjawiskowo! Okazuje się, że wszystko to za sprawą jednej małej zmiany w wyglądzie. O czym mowa?

Pisaliśmy już niejednokrotnie o tym, że gwiazdy na przestrzeni lat przechodzą ogromne zmiany w wyglądzie. Nietrudno się domyślić, że w przypadku osób znanych dokonanie jakichkolwiek zmian jest prostsze – to głównie zabiegi medycyny estetycznej odgrywają tu znaczącą rolę i w dzisiejszych czasach niemalże każda gwiazda podejmuje się ich i co nieco poprawia w swoim wyglądzie.

Okazuje się jednak, że nie tylko medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda, ale także zwykła... zmiana koloru włosów! Doskonałym tego przykładem jest żona jednego z najpopularniejszych piłkarzy reprezentacji polskiej, Dominika Grosicka. Jej zmiana powala na kolana! Każdy musi to zobaczyć!

Internauci są zaskoczeni!

Dominika Grosicka niedawno wybrała się do jednego z najbardziej znanych fryzjerów gwiazd, Łukasza Urbańskiego. Kobieta przed metamorfozą miała widoczne odrosty na blond włosach.

Fryzjer postanowił nieco rozjaśnić kolor, a także dodać różowe refleksy! Wow, efekt jest zniewalający! Idealny kolor na nadchodzącą wiosnę!