Jak doskonale pamiętamy, niedawno bo zaledwie kilka miesięcy temu Monika Richardson rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. Para była ze sobą wiele lat, jednak finalnie związek ten nie przetrwał próby czasu.

Jak układa się nowy związek Moniki Richardson?

Okazało się jednak, że Monika Richardson nie rozpaczała zbyt długo po rozstaniu. Niedługo po ogłoszeniu rozpadu związku ze znanym aktorem, gwiazda związała się z Konradem Wojterkoskim – biznesmenem.

Jak podaje portal Super Express, niedawno w jednym z wywiadów mężczyzna wyznał, że wraz ze swoją partnerką podjęli decyzję o zamieszkaniu razem. Wojterskowski zaznaczył, że kiedy byli młodsi mogli zwlekać z takimi krokami przez wiele miesięcy, jednak w ich obecnym wieku nie ma się nad czym zastanawiać.

Wszystko jest tak, jak należy!

Wiele osób zastanawia się, jak dzieci Moniki Richardson dogadują się z jej nowym partnerem i czy szybko odnalazły się w nowej sytuacji. Jak się okazuje, gwiazda nie ma powodów do narzekań na temat tej kwestii!

- Dla mnie ważne jest na tym etapie mojego życia jedno: jak mój partner będzie się zachowywał w stosunku do moich dzieci i jaką będą mieli relację. A ponieważ Konrad od początku i z Zośką i z Tomkiem złapał flow, jak to się mówi i rozmawiają o wszystkim, rozmawiają bardzo dużo, to ja już nie mam więcej pytań - wyznała Monika Richardson podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Pudelek.

Celebrytka wyznała, że dzieci w pełni zaakceptowały jej nowego partnera, z czego ona sama bardzo się cieszy!