Najnowsze informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej mogą zszokować wiele osób. Właśnie na jaw wyszedł fakt posiłków spożywanych w obrębie pałacu. Okazuje się, że w tej kwestii panują tam nad wyraz rygorystyczne zasady! Księżna Kate musi przestrzegać specjalnej diety – to wręcz nieprawdopodobne...

Jak powszechnie wiadomo, członkowie rodziny królewskiej muszą przestrzegać pewnych zasad chcąc należeć do owej rodziny i nosić tytuły królewskie. Szczególnie mocno owego regulaminu przestrzega królowa Elżbieta II – jest on dla niej bardzo ważny, a każde złamanie zasad przez jakiegoś członka rodziny zazwyczaj oznacza oburzenie ze strony królowej Wielkiej Brytanii.

Zapewne wiele osób zastanawia się, jak wyglądają posiłki osób należących do Sussexów. Czy zdarza się im zjeść najzwyklejszą pizzę - tak jak reszcie społeczeństwa? Okazuje się, że istnieją pewne zasady, w które ciężko uwierzyć.

Produkty zakazane

Darren McGrady, który jest byłym kucharzem nadwornym postanowił podzielić się z mediami informacją na temat spożywanych posiłków w obrębie pałacu. Okazuje się, że członkowie rodziny pod żadnym pozorem nie mogą spożywać ziemniaków, ryżu oraz makaronu. Dlaczego? Tego nie wiadomo, jednak w związku z tym w królewskim menu nie może się znaleźć całe mnóstwo posiłków, gdyż te składniki często stanowią podstawę.