Annę Michalską mogliśmy poznać w drugiej edycji popularnego show „Rolnik szuka żony”. Kobieta bardzo zapadła w pamięć widzom, między innymi dlatego, że była pierwszą rolniczką w programie. Dodatkowo jednak, Anna Michalska miała bardzo duże wymagania, co do swojego partnera!

Kobieta ma ogromne wymagania!

Jak podaje portal Pomponik, jeszcze podczas trwania programu Anna Michalska zaznaczała, że jej partner musi być niesamowicie zaradny i błyskotliwy, a także uwielbiać życie i pracę na wsi. Co więcej, chciała aby mężczyzna jej życia był także bardzo przystojny!

Widzowie byli niezwykle zaskoczeni, kiedy w ostatnim odcinku drugiego sezonu programu Anna oddała pierścionek zaręczynowy Mariuszowi. Uznała bowiem, że mężczyzna zbyt mocno związany jest ze swoją mamą.

Anna Michalska wyznała, który z mężczyzn skradł jej serce!

Po zakończeniu programu przez pewien czas Anna Michalska spotykała się z mężczyzną, jednak finalnie wyznała, że nie zamierza angażować się w żadne relacje dopóki jej ukochany syn nie dorośnie!

Co więcej, kobieta wyznała, że 15 – letni Mikołaj jest obecnie jedynym mężczyzną jej życia. Chłopiec bardzo angażuje się w pomoc swojej mamie, a Anna uwielbia obdarowywać chłopca prezentami!

- Widziałam, jak bardzo się stara, dba o mnie i dom, dlatego zrobiłam mu niespodziankę i kupiłam traktor do koszenia. Wydatek spory, ale radość syna jeszcze większa! – wyznała kobieta podczas jednego z wywiadów.