Brytyjska rodzina królewska ostatnio nie ma zbyt dobrej passy, a to wszystko z powodu konfliktu między najbardziej popularnymi jej członkami.

Jak podaje jednak portal „pomponik.pl”, królowa Elżbieta II ma już plan by ich pogodzić.

Ważna okazja

Już w przyszłym roku w Wielkiej Brytanii szykuje się ogromnie ważne święto. Królowa będzie obchodziła 96 urodziny i jednocześnie Platynowy Jubileusz czyli 70-lecie na tronie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Z tej okazji wszyscy mieszkańcy będą mieli kilka dni wolnego od 2 do 5 czerwca. Będą mogli w tym czasie wziąć udział w wielu ważnych imprezach i wydarzeniach zorganizowanych w ramach Trooping the Colour przez Pałac Buckingham.

Ma w nich wziąć udział cała rodzina, w tym również książę Harry, jego żona Meghan Markle oraz dwójka dzieci. Będą oni mieli wówczas okazję oczyszczenia niemiłej atmosfery powstałej po ich wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych i licznych wywiadach uderzających w monarchię.

Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @Dla Ciekawskich
Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @Dla Ciekawskich

Zgodnie z informacjami brytyjskiego „Daily Mail”, królowa daje swojemu wnukowi szansę i ma nadzieję, że pogodzi się on z ojcem, księciem Karolem, a także bratem, księciem Williamem.

Teraz pozostaje jedynie pytanie, czy para zdecyduje się przyjąć zaproszenie królowej Elżbiety. Meghan Markle w ostatnim czasie unika ojczyzny swojego męża gdzie nie jest zbyt lubiana.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zdjęcia z imprezy zorganizowanej przez znaną piosenkarkę zaskoczyły internautów. Magdalena Narożna została mocno skrytykowana. Co się stało

Jak informował portal „Życiepl.com”: Znany z polskich seriali aktor stracił panowanie nad kierownicą. Niestety nie udało się go uratować. Miał 37 lat. Kondolencje płyną z całego kraju

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Na nauczycielkę spadła lawina krytycznych komentarzy. Oceniony przez nią test pojawił się w sieci. Czy taki system oceniania jest sprawiedliwy

Sprawdź także ten artykuł: Córka Andrzeja Grabowskiego podzieliła się wspaniałą nowiną i pokazała wymowne zdjęcie. Gwiazdy pośpieszyły z gratulacjami dla Katarzyny Grabowskiej