Magdalena Narożna zaistniała w polskim show-biznesie wraz z modą na disco-polo i może pochwalić się sporym gronem fanów w mediach społecznościowych.

Na Instagramie piosenkarka pokazuje zarówno zdjęcia pokazujące jej nowe projekty, koncerty i stylizacje, ale także swojej rodziny i domu.

Jak podaje portal "Super Express", ostatnio liderka grupy „Piękni i młodzi” celebrowała ważną okazję, a mianowicie jedenaste urodziny jej córki Gabrysi.

„Cudowny dzień za nami :) moja księżniczka dziś świętowała :) dziękujemy wszystkim którzy sprawili Gabi w tym dniu mnóstwo uśmiechu, przede wszystkim swoją obecnością :)” – napisała Magdalena Narożna na swoim profilu na Instagramie.

Internauci dołączyli do życzeń gratulując piosenkarce fajnej imprezy oraz córeczki, jednak kilku szczególnie zwróciło uwagę na dołączone fotografie, a wśród komentarzy znalazło się parę krytycznych uwag.

Fani oceniają

Zdjęcia z imprezy na pierwszy rzut oka nie pokazują nic zbyt szczególnego czy niezwykłego. Magdalena Narożny pozuje na nich z córką, widać też spersonalizowany tort oraz bardzo duże balony.

Internauci największą uwagę zwrócili jednak nie na bohaterki zdjęć i gadżety, ale na wygląd domu piosenkarki. Szczególnie nie spodobał im się lekki bałagan widoczny w tle na co zwrócili uwagę w komentarzach. Widać tam rozłożone na podłodze buty oraz rowerek stacjonarny.

Jak myślicie, jest co krytykować?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Donald Tusk planuje wielki powrót do polityki. Ten ruch może mocno zaboleć jego partyjnego przeciwnika

Jak informował portal „Życiepl.com”: Kamilla Bar zamknięta w szklanej klatce aż na całą dobę! Co aktorka robi w takich warunkach? Będzie obserwowana przez wszystkich ludzi dookoła

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Gabriela Muskała rozwiała wszystkie wątpliwości. W mediach społecznościowych pojawiło się pierwsze zdjęcie aktorki z Zbigniewem Zamachowskim

Sprawdź także ten artykuł: Znana jest już jedna z uczestniczek najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Jej obecność w programie zaskoczy wszystkich. Sławomir będzie dumny