Portal jastrzabpost.pl podał, że Andrzej Grabowski będzie mógł po raz kolejny spełnić się w roli dziadka. Jego córka, znana z polskich seriali aktorka podzieliła się właśnie wspaniałą nowiną w mediach społecznościowych.

Nowy członek rodziny Grabowskich

Katarzyna Grabowska jest młodszą córką aktorów Andrzeja Grabowskiego oraz jego pierwszej żony Anny Tomaszewskiej. W 2015 roku ukończyła studia na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Schillera w Łodzi.

Jest związana z Teatrem Powszechnym w Łodzi oraz popularnego serialu „Zakochani po uszy”.

Katarzyna Grabowska / YouTube:  TVN7
Katarzyna Grabowska / YouTube: TVN7

Aktorce wiedzie się także w życiu prywatnym. W 2018 roku wyszła za mąż za Damiana Kulca, a teraz ogłosiła, że oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka.

„Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć, bo zrobione jakiś czas temu zaczynają być coraz mniej aktualne. Niech się dzieje” – można przeczytać na jej profilu na Instagramie.

Katarzyna Grabowska dołączyła także zdjęcia, które potwierdzają dobrą nowinę. Aktorka pozuje na nich w granatowo-białej sukience trzymając ręce na wyraźnie zaokrąglonym już brzuszku.

Na razie jednak córka Andrzeja Grabowskiego nie zdradziła swoim fanom czy będzie to chłopiec czy dziewczynka, ani ku jakim imionom się skłania. Z hasztagu „rodzew2021” wynika jednak, że para powita dziecko jeszcze w tym roku.

Z gratulacjami pośpieszyli już przyjaciele i znajomi po fachu, w tym Kasia Cichopek i Kamila Kamińska. My też dołączamy do dobrych życzeń.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiadomo już, co może czekać polskie szkoły jesienią. Czy w placówkach powróci nauka stacjonarna? Wiceminister rozwiał wątpliwości

Jak informował portal „Życiepl.com”: Młody gwiazdor serialu „M jak Miłość” pokazał w sieci bardzo dużo. Zapozował z pewną dziewczyną! Czy to jego ukochaną? Iwo Wiciński robi furorę

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra przekazali naprawdę radosne wieści. Ulubiona para „na dobre i na złe” cieszy się wielkim szczęściem

Sprawdź także ten artykuł: Poród tuż, tuż! Agnieszka Włodarczyk zaczęła dziewiąty miesiąc ciąży, a brzuszek szczęśliwej aktorki jest coraz większy. Wielka radość artystki