Ponad tydzień temu, w sobotę 19 czerwca, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Znany z polskich seriali aktor Krzysztof Chromiński podczas wykonywania manewru wyprzedzania na drodze w miejscowości Huta Dłutowska stracił panowanie nad kierownicą.

Samochód marki Renault Laguna zjechał do rowu, a potem uderzył mocno w drzewo. Na miejsce zostały wezwane służby ratownicze.

Straż pożarna musiała rozciąć karoserię ponieważ aktor okazał się być zakleszczony w swoim pojeździe. Po wyciagnięciu został przewieziony do szpitala im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.

Niestety jak poinformowali bliscy aktora, Krzysztof Chromiński zmarł w sobotę 26 czerwca po długiej walce o życie na oddziale intensywnej terapii. Miał zaledwie 37 lat.

„R.I.P. Wczoraj po tragicznym wypadku do którego doszło tydzień temu zmarł nasz Bełchatowski Aktor Kolega. Spoczywaj w pokoju...(*)(*)(*) Krzysztof Chromiński” – poinformowano w mediach społecznościowych.

Wiele seriali na koncie

Krzysztof Chromiński ukończył studia na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Schillera w Łodzi.

Widzowie znają go głównie z ról w takich serialach jak: „Komisarz Alex”, „Ojciec Mateusz”, „Na wspólnej”, „Na sygnale” „Lekarze”, filmów „Miasto 44” i „Polityka”, a także wielu produkcji paradokumentalnych.

Składamy szczere kondolencje.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Donald Tusk planuje wielki powrót do polityki. Ten ruch może mocno zaboleć jego partyjnego przeciwnika

Jak informował portal „Życiepl.com”: Kamilla Bar zamknięta w szklanej klatce aż na całą dobę! Co aktorka robi w takich warunkach? Będzie obserwowana przez wszystkich ludzi dookoła

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Gabriela Muskała rozwiała wszystkie wątpliwości. W mediach społecznościowych pojawiło się pierwsze zdjęcie aktorki z Zbigniewem Zamachowskim

Sprawdź także ten artykuł: Znana jest już jedna z uczestniczek najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Jej obecność w programie zaskoczy wszystkich. Sławomir będzie dumny