Cała sytuacja miała miejsce w Jacksonville. Rodzina pojechała uroczystość, na której spotkało się mnóstwo krewnych, łącznie zgromadzonych było około 30 osób. Nikt nie spodziewał się jednak, że impreza tak się zakończy!

Mogło skończyć się tragedią!

Jak podaje portal Parenting, podczas uroczystości dorośli spotkali się przy stole, a w tym czasie dzieci bawiły się w ogrodzie. Podczas zabawy maluchy pływały także w basenie, a po wszystkim poszły spać. W zachowaniu jednej dziewczynek pojawiło się jednak coś niepokojącego. Jak podaje Morgan McCoy, nie mogła dobudzić swojej córki po dłuższej drzemce.

Moja córka leżała na ziemi. Podniosłam ją i modliłam się, żeby to było tylko zmęczenie, ale ona nie reagowała. Powiedziałam im, żeby zadzwonili na pogotowie – wyznała kobieta.

To były bardzo trudne chwile!

Lekarze postanowili zostawić dziecko na obserwacji. Jak się okazało, dziewczynka prawdopodobnie zjadła żelki, w których składzie obecna była medyczna marihuana!

Warto także zaznaczyć, że żelki były opakowane w identyczny sposób, w jaki pakowane są słodycze dla dzieci. Nic więc dziwnego, że dziewczynka nie zauważyła, że może nie być to smakołyk przeznaczony dla niej!

Morgan McCoy wyznała, że nawet kiedy jej córka otrzymała ponad 4 litry płynów, jej mocz nadal był nieodpowiednio zabarwiony, co świadczyło o dalszym wydalaniu toksyn z organizmu. Kobieta opublikowała post na Facebooku, w którym to przestrzegła rodziców przed produktami, które wyglądają jak słodycze, ale mogą w znaczący sposób zaszkodzić dzieciom!

Jak informował portal "Życie": PRZED NAMI PRAWDZIWA FALA UPAŁÓW! JAKICH TEMPERATUR MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIE W NAJBLIŻSZYCH DNIACH

Przypomnij sobie: DOSKONAŁA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW POPULARNEGO SERIALU „ZNIEWOLONA”! CZY JUŻ WKRÓTCE NA EKRANACH ZAGOŚCI TRZECI SEZON PRODUKCJI? NOWE ODCINKI MAJĄ ZADZIWIĆ

Portal "Życie" pisał również: PEWNA KOBIETA TO PRAWDZIWA REKORDZISTKA. W BARDZO MŁODYM WIEKU MA JUŻ 21 DZIECI I ZAPOWIADA, ZE TO NIE KONIEC! WIELU MYŚLI NAD TYM, JAK DO TEGO DOSZŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ŚLIMAKI TO ZMORA WIĘKSZOŚĆ OGRODNIKÓW I POSIADACZY DZIAŁEK! CZY ZAWSZE SĄ WYŁĄCZNIE SZKODNIKAMI? SĄ PROSTE SPOSOBY NA TO, BY SIĘ ICH TRWALE POZBYĆ