Wreszcie doczekaliśmy się upragnionej wakacyjnej pogody. Już od kilku dni nie opuszczają nas wysokie temperatury oraz słoneczna pogoda. Jak się okazuje, niebawem będzie jeszcze cieplej!

Wreszcie ciepło!

Jak podaje portal Wirtualna Polska, od jutra na terenie niemal całego kraju będzie nieco chłodniej. Termometry pokażą zaledwie 20 stopni niemal w całym kraju, natomiast w niedzielę, temperatura nie przekroczy 18 stopni Celsjusza. Jednak ochłodzenie jest tylko chwilowe!

Już w pierwszym dniu przyszłego tygodnia zacznie robić się coraz cieplej, prawdziwe upały przyjdą jednak do nas kolejnych dniach. Według zapowiedzi portalu Fani Pogody, słupki rtęci w czwartek podskoczą aż 34 kreski powyżej zera!

Czeka nas piękne lato!

Po gorących dniach temperatura znów spadnie na kilka dni, aby jednak potem zafundować nam kolejną falę afrykańskich upałów! Od 25 czerwca temperatury nie będą schodzić poniżej 35 stopni Celsjusza w cieniu!

Podobne przewidywania synoptycy snują na temat lipcowej pogody. Upały mają nas podobno nie opuszczać, jednak nie zabraknie także intensywnych i gwałtownych burz!

Co więcej, w niektórych miejscach Bałtyku można już się kąpać. W Zatoce Puckiej temperatura wody wynosi około 20 stopni, a na Zalewie Wiślanym woda ma już 23 stopnie Celsjusza! Wygląda na to, że w tym roku czeka nas piękne lato!

Jak informował portal "Życie": DANIEL MARTYNIUK ZNÓW NA USTACH WSZYSTKICH! SYN KRÓLA DISCO POLO PRZYPOMNIAŁ O SOBIE MEDIOM. 31-LATEK POKAZAŁ NOWE ZDJĘCIA. AŻ TRUDNO GO ROZPOZNAĆ

Przypomnij sobie: DOSKONAŁA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW POPULARNEGO SERIALU „ZNIEWOLONA”! CZY JUŻ WKRÓTCE NA EKRANACH ZAGOŚCI TRZECI SEZON PRODUKCJI? NOWE ODCINKI MAJĄ ZADZIWIĆ

Portal "Życie" pisał również: PEWNA KOBIETA TO PRAWDZIWA REKORDZISTKA. W BARDZO MŁODYM WIEKU MA JUŻ 21 DZIECI I ZAPOWIADA, ZE TO NIE KONIEC! WIELU MYŚLI NAD TYM, JAK DO TEGO DOSZŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ŚLIMAKI TO ZMORA WIĘKSZOŚĆ OGRODNIKÓW I POSIADACZY DZIAŁEK! CZY ZAWSZE SĄ WYŁĄCZNIE SZKODNIKAMI? SĄ PROSTE SPOSOBY NA TO, BY SIĘ ICH TRWALE POZBYĆ