Jak informuje serwis Plotek, już wkrótce fani niezwykle popularnej produkcji „Zniewolona” będą mogli usiąść przed telewizorami i rozkoszować się odcinkami trzeciego sezonu serialu! W nowych epizodach pełno będzie polskich wątków i akcentów, a także zupełnie nowych postaci. Pojawi się tajemniczy książę z Polski. Kto to będzie?

Nie da się ukryć, że ukraińska produkcja zrobiła furorę nad Wisłą i oglądają ją miliony widzów. Niedawno pojawiła się informacja, że serial wróci na ekrany telewizorów już wkrótce z trzecim sezonem. Co wydarzy się w nowej transzy? Ma nie brakować polskich wątków. Do obsady miał trafić aktor, którzy wcieli się w postać polskiego księcia.

Trzeci sezon serialu „Zniewolona” w TVP1 już wkrótce. Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Wydarzenia stworzone przez scenarzystów zostały osadzone w drugiej połowie XIX wieku, niemal na chwile przed zniesieniem pańszczyzny. W serialu pojawi się nowa postać – polski książę, którego zagra Sergey Strelnikov. Człowiek ten wzbudzi wielkie zainteresowanie wśród śmietanki towarzyskiej Kijowa. Magnat będzie pod wrażeniem Katii i zacznie się do niej zalecać.

Okazuje się, że nie tylko pomoże kobiecie, ale i to on rozwikła tajemnicę śmierci Andrieja Żadana. Jak zdradzają scenarzyści to Stefan jabłonowski będzie kluczową postacią trzeciego sezonu i człowiekiem, od którego będą zależeć losy głównej bohaterki i Andrieja.

Nie wykluczone, że w serialu pojawią się polscy aktorzy.

„Jesteśmy zainteresowani emisją nowych odcinków i właśnie prowadzimy rozmowy w tej sprawie. Jesteśmy też zainteresowani wprowadzeniem tam wątków polskich z polskimi aktorami” – wyjaśnił Jacek Kurski, prezes TVP w rozmowie z "Faktem".

W tej chwili nieznana jest data emisji nowych odcinków, gdyż wciąż trwają prace na planie. Najpewniej trzeci sezon będzie miał premierę po wakacjach, w jesiennej ramówce.

Jak informował portal "Życie": ARTUR ORZECH WKRÓTCE WRÓCI DO PRACY? DZIENNIKARZ POINFORMOWAŁ W SIECI O NOWOŚCIACH W ŻYCIU ZAWODOWYM. JUŻ WKRÓTCE POPROWADZI AUDYCJĘ W ZNANYM RADIU

Przypomnij sobie: TAJEMNICA ZAGINIĘCIA MADELEINE MCCANN NARESZCIE ZOSTANIE ROZWIANA? NAJNOWSZE USTALENIA PRZYPRAWIŁY WSZYSTKICH O GĘSIĄ SKÓRKĘ! RODZICE BARDZO PORUSZENI

Portal "Życie" pisał również: WAŻNE SPOSOBY DLA KOCHAJĄCYCH TRUSKAWKI! LEPIEJ WIEDZIEĆ, JAK MYĆ, SZYPUŁKOWAĆ I ZACHOWAĆ ŚWIEŻOŚĆ OWOCÓW NA DŁUŻEJ. CZERWIEC TO CZAS NA TRUSKAWKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNE ZMIANY, KTÓRE DOTKNĄ MILIONY POLAKÓW. NA POCZĄTKU 2022 ROKU POJAWIĄ SIĘ ISTOTNE NOWOŚCI W PRAWIE SPADKOWYM. NIE WSZYSCY BĘDĄ MOGLI DZIEDZICZYĆ