Taka historia nie zdarza się często, a postawa 23-letnie Rosjanki niektórym imponuje, a niektórzy uznają, że to zwyczajnie przesada. Jak informuje portal mamadu, okazuje się, że 23-latka wraz z 56-letnim mężem zdecydowali się na zatrudnienie sporej grupy surogatek, w wyniku czego na świat przyszło do tej pory 21 biologicznych dzieci pary.

Jak małżonkowie nie zamierzają zakończyć swojej przygody z rodzicielstwem, gdyż wszem i wobec przekonują, że ich marzeniem jest posiadanie 100 dzieci!

Małżonkowie doczekali się 21 dzieci i marzą o dojściu do setki pociech! 23-latka jest istną rekordzistką

17-letnia kristina Ozturk zaszła w ciążę i urodziła córeczkę, którą przez kilka lat wychowywała sama. Podczas wakacji w Gruzji poznała jednak niesamowicie bogatego Galipa. Zakochani przekonują, że to była miłość od pierwszej chwili. Kobieta przeprowadziła się z córką do swojego wybranka po kilku miesiącach.

Mężczyzna miał już dorosłe dzieci, a po wzięciu ślubu postanowili, że czas na dzieci. Gruzińskie prawo pozwala na zatrudnienie matek zastępczych, z czego Krosina i Galip korzystają nad wyraz.

Doczekali się tak 20 wspólnych dzieci. Para korzysta z profesjonalnej kliniki, która otacza opieką medyczną matki zastępcze, a surogatki mogą liczyć na badania i dietę. Para nie ma kontaktu z kobietami, które rodzą im dzieci, a odbierają niemowlę po porodzie.

Kristina z opieką radzi sobie wraz zespołem opiekunek, które muszą przestrzegać ściśle wytyczonych zasad. Para zamierza mieć setkę dzieci, jednak w tej chwili robią przerwę, gdyż chcą nacieszyć się tymi, które już przyszły na świat.

Para wydała fortunę na pojawienie się na świecie i trzymanie dzieci. Surogatki otrzymały po 40 tysięcy złotych za urodzenie każdego dziecka, a 16 opiekunek pracujących w trybie zmianowym dostaje po 1700 złotych pensji.

Jak informował portal "Życie": ARTUR ORZECH WKRÓTCE WRÓCI DO PRACY? DZIENNIKARZ POINFORMOWAŁ W SIECI O NOWOŚCIACH W ŻYCIU ZAWODOWYM. JUŻ WKRÓTCE POPROWADZI AUDYCJĘ W ZNANYM RADIU

Przypomnij sobie: TAJEMNICA ZAGINIĘCIA MADELEINE MCCANN NARESZCIE ZOSTANIE ROZWIANA? NAJNOWSZE USTALENIA PRZYPRAWIŁY WSZYSTKICH O GĘSIĄ SKÓRKĘ! RODZICE BARDZO PORUSZENI

Portal "Życie" pisał również: WAŻNE SPOSOBY DLA KOCHAJĄCYCH TRUSKAWKI! LEPIEJ WIEDZIEĆ, JAK MYĆ, SZYPUŁKOWAĆ I ZACHOWAĆ ŚWIEŻOŚĆ OWOCÓW NA DŁUŻEJ. CZERWIEC TO CZAS NA TRUSKAWKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNE ZMIANY, KTÓRE DOTKNĄ MILIONY POLAKÓW. NA POCZĄTKU 2022 ROKU POJAWIĄ SIĘ ISTOTNE NOWOŚCI W PRAWIE SPADKOWYM. NIE WSZYSCY BĘDĄ MOGLI DZIEDZICZYĆ