Ale kobieta była tak smutna bez męża, że ​​zdecydowała się wyjechać do pracy we Włoszech, ponieważ od dawna zapraszała ją tam koleżanka.

Córka Anny Martha nie była wzruszona wyjazdem matki. Dziewczyna była neutralna, chociaż zapewne w głębi serca cieszyła się, że może teraz sama zarządzać domem. A kiedy jej matka zaczęła wysyłać pieniądze, Martha była wyraźnie zadowolona z takiej premii.

W międzyczasie Martha wyszła za mąż, zamieszkał z nią również jej mąż. Annie urodziła się wnuczka, co sprawiło, że kobieta była nieopisanie szczęśliwa. Ale ta radość zrobiła jej okrutny żart.

Pewnego dnia Marta zadzwoniła do matki i zaczęła prosić ją, aby wróciła i pomogła w wychowaniu dziecka. Anna na początku się zawahała, bo była przyzwyczajona do życia w innym kraju, miała tam dobrą pracę. Ale miłość do wnuczki i chęć ponownego poznania, jak to jest, życia w szczęśliwej wielkiej rodzinie - wygrały.

Po powrocie do domu kobieta również znalazła pracę, ponieważ nie mogła zostać w domu. Ale jej własna córka dała jej pracę. Martha uczyniła swoją matkę prawdziwą pokojówką. Anna musiała myć, sprzątać, kupować jedzenie na własny koszt i gotować. Całe gospodarstwo domowe spoczywało na jej barkach. Kiedy Anna poprosiła córkę o dołączenie, narzekała, że ​​nie mają takiego samochodu do prowadzenia. Prawdopodobnie zasugerowała, że jej matka da jej oszczędności na samochód.

Niezadowolona Martha zmusiła Annę do refleksji, więc wkrótce zdecydowała się wrócić do Włoch. Mieszkanie z córką nie wchodzi w grę, więc przynajmniej może zarobić na własny dom.

Wróciłbyś do domu Anny?

To też może cię zainteresować: Córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej po zdrowotnych perturbacjach. Jak teraz wygląda Ola

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Wciąż nie poradził sobie z tą ogromą stratą. O co chodzi

O tym się mówi: Odszedł Bronisław Cieślak. Ewa Florczak zdradziła, jaki był naprawdę znany aktor