Jak podaje portal "Plejada", odeszła ukochana syna księżnej Camilli, Alice Procope. Partnerka Toma Parkera Bowlesa przegrała walkę z chorobą nowotworową. Kobieta miała zaledwie 42 lata. Dla całej rodziny to bardzo trudne chwile.

Odeszła ukochana syna księżnej Camilli

Tom jest synem księżnej Camilli z małżeństwa z brygadzistą Andrew Parkerem Bowlesem, z którym księżna ma jeszcze córkę Laure. 47-letni syn żony księcia Carolla od dwóch lat związany był z młodszą o pięć lat Alice Procope.

Camilla Parker Bowles/ YouTube @Monsanch9
Camilla Parker Bowles/ YouTube @Monsanch9
Camilla Parker Bowles/ YouTube @monsanch9

U kobiety wykryto chorobę nowotworową w sierpniu ubiegłego roku. Niestety pandemia koronawirusa sprawiła, że lekarze bardzo późno postawili diagnozę, przez co rokowania nie były najlepsze. Choć ukochana Toma Parker Bowlesa zmarła 17 marca, informacja ta pojawiła się w mediach niedawno.

Przyjaciel rodziny zdradził w rozmowe z "Daily Mail", że Tom Parker Bowles był naprawdę szczęśliwy z Alice i jej śmierć była dla niego ogromnym ciosem. 47-latek nie rozumie dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe.

Choroba Alice zdiagnozowana została zdiagnozowana naprawdę późno, co sprawiło, że jej szanse na wyleczenie były niższe. Niestety epidemia koronawirusa sprawiła, że takich przypadków, jak Alice jest i będzie znacznie więcej. To ogromna tragedia dla wszystkich chorych i ich rodzin.

Tom Parker Bowles/ You Tube @GMB
Tom Parker Bowles/ You Tube @GMB
Tom Parker Bowles/ You Tube @GMB

Tome Parker Bowles związał się z Alice po rozpadzie swojego małżeństwa z Sarą Buys, z którą doczekał się narodzin córki Loli i syna Freddy'ego. Para rozstała się w 2018 roku.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Alice Procope składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Takiego obrotu spraw Meghan i Harry z pewnością się nie spodziewali. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnic dniach: Syn Lecha Wałęsy zdradził, jak naprawdę wyglądają relacje jego rodziców. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami domu Wałęsów

O tym się mówi: Wielka asteroida spędzała sen z powiek. W końcu wszyscy poznali prawdę. Czy Apophis zagraża Ziemi

Z życia gwiazd: Krzysztof Rutkowski szczerze o kryzysie w jego małżeństwie. Co się kryje za niepokojącymi doniesieniami