Jak podaje porta "Super Express", Lech Wałęsa znany jest ze swojej bezkompromisowości i tego, że jako politykiem nie da się nim sterować. Były prezydent robi tylko to, co sam uzna za słuszne i odpowiednie. Jednak czy w zaciszu domu, Lech Wałęsa jest tym, który decyduje o codziennych sprawach? Rąbka tajemnicy uchylił syn Wałęsów, Sławomir.

Jak naprawdę wyglądają relacje Lecha i Danuty Wałęsów?

Internauci wciąż żyją sytuacją, jaka miała miejsce w czasie nagrania Lecha Wałęsy na jego profilu w mediach społecznościowych. Opowieść Lecha Wałęsy dość brutalnie przerwała jego żona, mówiąc: "Rodziną się, kurde, zajmij". Po tych słowach były prezydent dość szybko zakończył nagranie.

Po tym nagraniu dla wielu stało się jasne, że Lech Wałęsa, który nikomu nie da się kierować w polityce, w domu ustępuje swojej żonie, pozwalając rządzić. Potwierdził to zresztą syn Wałęsów, Sławomir, który w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że w domu rządzi mama, co nie powinno być żadną "sensacją", bo tak jest w zdecydowanej większości polskich domów.

Sławomir Wałęsa dodał, że jego mama rządziła w domu od zawsze, a każdy kto mówi inaczej po prostu mija się z prawdą. Syn Wałęsów odniósł się również do przerwanego przez Danutę Wałęsę wywodu męża. Co powiedział na ten temat?

Danuta Wałęsa/YouTube @Plejada
Danuta Wałęsa/YouTube @Plejada
Danuta Wałęsa/YouTube @Plejada

Jego zdaniem słowa mamy były wynikiem tego, że Lech Wałęsa nie zrobił czegoś, o co poprosiła go żona Danuta. "Najwidoczniej ojciec nie wyniósł śmieci albo nie obrał ziemniaków, albo nie zrobił czegoś innego, co mama chciała" - powiedział Sławomir Wałęsa cytowany przez "Super Express". Dodał, że to jasno dowodzi, kto w ich domu rządzi.

A jak jest w waszym domu?

To też może cię zainteresować: Mocne słowa siostry Małgorzaty Chmielewskiej o nieprzestrzeganiu obostrzeń. Dla wielu będzie to spore zaskoczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielka asteroida spędzała sen z powiek. W końcu wszyscy poznali prawdę. Czy Apophis zagraża Ziemi

O tym się mówi: Robert Lewandowski przechodzi trudne chwile. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń. Co się stało