"JastrzabPost" postanowił naświetlić czytelnikom, jak wygląda sprawa, którą ostatnimi czasy rozdmuchały tabloidy. Z racji tego, że krążą doniesienia o trwającym kryzysie w małżeństwie Krzysztofa Rutkowskiego i jego żony Mai, "Twoje Imperium" postanowiło wyjaśnić sprawę u źródła. Jak wszystko skomentował detektyw Rutkowski?

Co stoi na drodze do wzięcia ślubu kościelnego?

Jak detektyw Krzysztof Rutkowski przyznał "Twojemu Imperium", jego żona Maja marzy o ślubie kościelnym twierdząc, że gdyby go wzięli, nawet po śmierci byliby razem. Jak dodał, jego żona deklaruje stanowczo, że chce z nim być do końca świata, a ślub kościelny by tę miłość przypieczętował ostatecznie.

Niestety na przeszkodzie do pełni szczęścia stoi fakt, że Krzysztof Rutkowski już raz przysięgał przed ołtarzem swojej byłej żonie Annie, z którą rozstał się w 2004 roku. Zamierza zatem doprowadzic do stwierdzenia nieważności tego sakramentu, by móc go zawrzeć z ukochaną żoną Mają, z którą się pobrał w Urzędzie Stanu Cywilnego w 2019 roku.

Wielkie wesele na ponad 200 osób było zorganizowane z pompą i przytupem, gdyż goście mieli zapewnioną atrakcję w każdej minucie trwania uroczystości.

Teraz, gdy Krzysztof Rutkowski został poproszony o komentarz w sprawie pogłosek o kryzysie w jego małżeństwie, detektyw wzburzony stanowczo zaprzeczył...

To jakaś bzdura, głupota. Maja i ja tworzymy piękną miłość, dbamy o to, żeby między nami wszystko układało się tak, jak należy. Ludzie, którzy rozsiewają takie plotki, robią to tylko w jednym celu: żeby ukłuć serca Krzysztofa i Mai.

Co sądzicie o tych plotkach?

O tym się mówi: Wiadomo już, kiedy rodzice przestaną otrzymywać dodatkowy zasiłek opiekuńczy. Podano dokładną datę. W jaki sposób będzie wypłacane świadczenie

Zerknij: Czy Ryszard Rynkowski kiedykolwiek pracował na etacie? Świadczenie emerytalne wokalisty może zaskoczyć