Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Super Express", książę Harry i Meghan Markle byli pewni, że ich sprawy w Stanach Zjednoczonych układają się po ich myśli. Niespodziewanie dla nich swoje odejście ogłosiła prawa ręka byłej książęcej pary, osoba prowadząca fundację Archewell. Komentatorzy nie mają wątpliwości, to ogromny cios dla Harry'ego i Meghan oraz poważny problem dla fundacji.

Odchodzi prawa ręka ksicia Harry'ego i Meghan Markle

Jeszcze kiedy Meghan Markle i książę Harry mieszkali w Wielkiej Brytanii, głośno było o tym, że trudny charakter Amerykanki prowokował kolejnych pracowników do niespodziewanego porzucenia pracy. Po decyzji o odejściu z rodziny królewskiej, para zamieszkała najpierw w Kanadzie, a potem w Stanach.

Ich priorytetm stało się prowadzeni fundacji Archewell, którą założyli w miejsce poprzedniej "Sussex Royal". Do projektu udało się im pozyskać Catherine St Laurent, która była odpowiedzialna między innymi za prowadzenie fundacji należącej do Billa i Melindy Gatesów.

Niespodziewanie, po 11 miesiącach od podjęcia pracy, tuż po opublikowaniu głośnego wywiadu Meghan i Harry'ego z Oprah, St Laurent odeszła. Nie będzie już pełniła funkcji dyrektora, ale znajdzie się w gronie doradców.

W oświadczeniu wydanym przez księcia Harry'ego i Meghan Markle czytamy, że "będzie nadal wysokiej klasy przewodnikiem dla Archewell, organizacji którą pomogła założyć i którą budowała w ciągu ostatniego roku".

St Laurent na stanowisku zastąpić ma James Holt, który do tej pory był reprezentantem Fundacji Archwell w Wielkiej Brytanii. "Daily Telegraph", powołując się na swoje źródło przekonuje, że była para książęca wiązała z St Laurent ogromne nadzieje i jej odejście jest dla nich ogromnym ciosem, bo "nie mają dużgo zespołu w Los Angeles".

Myślicie, że odejście dyrektor fundacji to wynik wywiadu udzielonego przez Meghan Markle i księcia Harry'ego?

To też może cię zainteresować: Wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle wywołał burzę. Czy Sussexowie mają w zanadrzu coś jeszcze

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Stan zdrowia Andre jest bardzo poważny

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla wielu Polaków. Poważne zmiany w świadczeniu 500 Plus. O kogo chodzi i kogo dotyczą