Najnowsze słowa, które padły z ust jednej z najpopularniejszych podróżniczek w Polsce właśnie wypłynęły na światło dzienne. Szczere wyznanie Martyny Wojciechowskiej dotyczyło jej ostatniego, głośnego związku. Fani są pod wrażeniem jej siły! Co takiego wyznała gwiazda?

Martyna Wojciechowska bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej znanych i uwielbianych przez tysiące osób Polek w kraju. Kobieta od lat imponuje swoją siłą, odwagą i wiedzą podróżując po świecie, a także ogromną chęcią pomocy innym ludziom.

Pomimo iż życie zawodowe podróżniczki jest pełne przygód i wydaje się być fenomenalne, tak jednak prywatnie nie spotkało ją tyle szczęścia - zwłaszcza w miłości.

Nie poddaje się mimo pecha

Dotychczas Martyna Wojciechowska była zaręczona aż pięć razy, dwa razy już prawie stanęła na ślubnym kobiercu, a kiedy ten trzeci raz został uskuteczniony, małżeństwo nie trwało zbyt długo.

Ostatni związek podróżniczki zapowiadał się bajecznie – razem z Przemysławem Kossakowskim mieli przecież wspólne pasje i zainteresowanie. Niestety, po kilku miesiącach małżeństwa związek nagle się rozpadł, a fani nie mogli uwierzyć.

Mimo iż podróżniczka mocno to przeżyła, teraz wkracza w nowy etap życia starając się nie rozpamiętywać!

- Nie mam w naturze tego, żeby siedzieć i roztrząsać. Nie znaczy to, że nie rozmyślam i nie płaczę. Ale mam w sobie wiarę, że mam tę moc! - powiedziała.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT