Jak przypomina portal Super Express, w ubiegłym miesiącu głośno zrobiło się o warunkach, w jakich, według relacji żony Andrzeja Szopy, mieszkają pensjonariusze Domu Artystów Weteranów Scen Polskich, który znajduje się w Skolimowie.

Czy faktycznie warunki są tak opłakane?

Według żony Andrzeja Szopy, aktora znanego między innymi z serialu „Klan” w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich panuje totalny bałagan. Jak zaznaczyła kobieta, jej mąż ma nawet połamane łóżko, a w szafie brakuje drzwi. Żona aktora dodała, że nie spodziewała się takich warunków skoro pobyt we wspomnianym miejscu kosztuje 5900 złotych miesięcznie.

Okazuje się, że zarząd Domu Weteranów Scen Polskich postanowił zaprosić do placówki redakcję Super Expressu. W pokoju Andrzeja Szopy naprawione zostało łóżko oraz szafa. Ponadto dyrektor placówki zaznaczyła, że pokój sprzątany jest co tydzień, natomiast o porządek w łazienkach wyznaczony personel dba codziennie.

Co mówią inni pensjonariusze?

W domu jest 50 pensjonariuszy, a pań sprzątających jest cztery. U pana Andrzeja trzeba byłoby sprzątać co pół godziny, ponieważ niestety jego niepełnosprawność powoduje to, że bez przerwy coś wylewa, coś zrzuci, coś rozmazuje… Niestety jest to niemożliwe.. – zaznaczyła dyrektor placówki podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

Jak dodała kobieta, łóżko aktora faktycznie było rozmontowane, ponieważ aktor wcześniej je popsuł i trzeba było czekać na naprawę.

Co więcej, dziennikarze Super Expressu rozmawiali także z innymi pensjonariuszami Domu Artystów Weteranów Scen Polskich. Okazuje się, że nikt z nich nie narzeka na warunki w placówce. Pensjonariusze chwalą sobie także niepowtarzalną atmosferę i obsługę, która dba o to, aby wszystkim żyło się dobrze.

Jak informował portal "Życie Polska": PRANIE MATERACA MOŻE BYĆ WYZWANIEM DLA KAŻDEJ PANI DOMU! SĄ JEDNAK SPOSÓB NA TO, ABY TA CZYNNOŚĆ NIE BYŁA TAK UCIĄŻLIWA. ZAJMIE TYLKO KILKA CHWIL

Przypomnij sobie: NIEBYWAŁE INFORMACJE O KSIĘCIU WILLIAMIE TRAFIŁY DO MEDIÓW. CZY NASTĘPCA TRONU MA ZUPEŁNIE INNĄ TWARZ NIŻ OFICJALNA? DO SIECI TRAFIŁA KŁÓTNIA Z BRATEM

Portal "Życie Polska" pisał również: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KUBA WOJEWÓDZKI NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI NA MAŁGORZACIE ROZENEK-MAJDAN! JAKI BYŁ POWÓD TAKIEJ REAKCJI KRÓLA TELEWIZJI? GWIAZDA ZAREAGOWAŁA NA SŁOWA