Jak przypomina serwis Pomponik, ostatnie miesiąca dla Beaty Kozidrak i jej kariery nie były najszczęśliwsze. Afera związana z jazdą po alkoholu po ulicach Warszawy znacząco wpłynęła na wizerunek gwiazdy i jej karierę. Wokalistka 4 maja, w swoje 62. Urodziny musiała ponownie stawić się w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa.

Choć wielu mogłoby się wydawać, że to najgorsze, co może spotkać człowieka w jego urodziny to gwiazda wyznała, że najgorszy jubileusz w swoim życiu przeżyła w 30. Urodziny. Co takiego stało się wówczas?

Beata Kozidrak wspomina swoje 30. Urodziny jako traumatyczne. Przyznała, że niesamowicie płakała i była przekonana, że to już koniec. O co chodzi?

W swojej autobiografii „Beata. Gorąca krew” artystka wspomniała o tym, jak wyglądały jej 30. Urodziny. Okazuje się, że gwiazda nie ma najlepszych wspomnień z tego dnia. Dlaczego? Kozidrak świętowała swoją 30-tkę w Stanach Zjednoczonych. Miała wówczas wstać rano i po spojrzeniu w lustro powiedzieć do siebie, że jest starą babą i ma już zmarszczki. Później powiedziała swojemu mężowi, aby niczego nie szykował z okazji jej urodzin. Nie chciała żadnej imprezy, bo nie miała zamiaru celebrować tego święta.

- Nie chcę i już! Potem znów beczałam jak bóbr, że to już koniec, że się starzeję, że będzie coraz gorzej. Dziś śmieję się z tego, lecz wtedy naprawdę czułam, że już wszystko za mną – napisała w swojej książce.

Potem jednak dała się przekonać i mąż sprawił jej niespodziankę – zawiózł ją do domu przyjaciół, w którym przygotowano dla niej przyjęcie-niespodziankę niczym z filmu amerykańskiego. Błyskawicznie zapomniała o tym, które urodziny świętuje.

Beata Kozidrak/Youtube @UWAGA TVN

Jak informował portal "Życie Polska": KRZYSZTOF IBISZ ZALICZYŁ MOCNO NIEPRZYJEMNE LECZENIE. NOWĄ METODĘ MIAŁA TESTOWAĆ NA NIM JEGO UKOCHANA ŻONA! DLACZEGO GWIAZDOR SOBIE NA TO POZWOLIŁ

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE SŁOWA PAPIEŻA FRANCISZKA WYWOŁAŁY LAWINĘ PORUSZENIA. WIELE OBURZONYCH OSÓB MÓWI O UPADKU. CZY WIERNI WYBACZĄ OJCU ŚWIĘTEMU OPINIE O ROSJI

Portal "Życie Polska" pisał również: SPECJALNY RODZAJ SAMOLOTU POJAWIŁ SIĘ NAD STOLICĄ ROSJI. NIEKTÓRZY NAZYWAJĄ GO „MASZYNĄ DNIA SĄDU OSTATECZNEGO”! NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ZNAD MOSKWY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NA JAW WYSZŁY INFORMACJE O DŁUGO SKRYWANYM ZASKAKUJĄCYM PLANIE PIS! WIADOMO, CO MOŻE SIĘ STAĆ W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH. CZY CZEKAJĄ NAS NOWE WYBORY