Odważne wyznanie Mai Bohosiewicz w mediach społecznościowych. Aktorka otwarcie o swoich porodach. Fani są zaskoczeni, podziwiają za szczerość! Co takiego wyznała? Jak wyglądały te dni?

Maja Bohosiewicz bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej lubianych aktorek polskich. Kobieta zyskała największą popularność dzięki grze w wielu znanych filmach czy serialach, jednak fanki pokochały ją także za wyczucie stylu i poczucie humoru, które prezentuje w swoich mediach społecznościowych.

Kiedy została mamą dwójki dzieci, obserwuje ją jeszcze więcej osób z ciekawości, jak aktorka radzi sobie z macierzyństwem. Wiele osób lubi dyskutować publicznie na owe tematy, dlatego liczba obserwatorów nieustannie rośnie - dziś jest to niemal 475 tysięcy osób!

Aktorka szczerze o porodach

Fani często zadają aktorce wiele prywatnych pytań, na które Bohosiewicz chętnie odpowiada. Ostatnio jedna z obserwatorek dość nieśmiało zapytała, jak kobieta wspomina swoje porody. Aktorka zaś odpowiedziała otwarcie, że wspomina je bardzo dobrze.

- Wspominam je wspaniale. Miałam dwa razy cesarskie cięcia. (…) Za rękę trzymał mnie mąż. Każdy był nad wyraz miły i pomocny, a dni w szpitalu były pełne przyjaciół i rodziny, którzy odwiedzali mnie. Także serio – poród dla mnie to 10/10. - powiedziała szczerze.