Jacek Kurski, obecny prezes TVP, jakiś czas temu został mężem. Jego wybranką jest Joanna. Zakochani państwo Kurscy wzięli ślub kościelny po tym, jak oboje doczekali się unieważnienia swoich poprzednich małżeństw.

Teraz para spodziewa się dziecka. Warto jednak zauważyć, że gdyby nie telewizja, Jacek Kurski nie byłby teraz szczęśliwym mężem i przyszłym tatą.

Jacek Kurski/screen YouTube @TVP Info
Jacek Kurski/screen YouTube @TVP Info

Jacek Kurski zawdzięcza swoje szczęście telewizji

Super Express zauważa, że Kurski nie wstydzi się przyznawać, jak bardzo kocha swoją żonę. Gdy Telewizja Polska przedstawiała ramówkę na wiosnę 2021, nie omieszkał wspomnieć, że to dzięki swojej pracy poznał miłość życia, Joannę.

Telewizja Polska, choć przez wiele osób krytykowana i uznawana za nieobiektywną, nie może narzekać na słupki oglądalności – zainteresowanie kolejnymi programami TVP jest coraz większe.

Jednak Jacek Kurski, choć zawodowo czuje się spełniony, spory nacisk kładzie także na życie prywatne. Obecnie jest szczęśliwy również w tej sferze – ma świeżo upieczoną małżonkę, Joannę, a lada chwila para doczeka się córeczki.

Jacek Kurski. Źródło: youtube.com
Jacek Kurski. Źródło: youtube.com
Jacek Kurski. Źródło: youtube.com

Podczas prezentacji ramówki TVP Kurski pokazał się sam – jego żona pozostała w domu, gdyż niedługo urodzi dziecko. Jednak prezes stacji postanowił wyznać swoje uczucia – przyznał, że „telewizja dała mu wielką miłość”.

W oficjalnym przemówieniu Jacek Kurski pozwolił sobie na trochę prywaty, pozdrawiając żonę i jeszcze nienarodzoną córkę. Uważacie, że to było na miejscu?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MAŁA DZIEWCZYNKA PROWADZIŁA SPORTOWY „SAMOCHÓD”? POLSCY POLICJANCI PODCZAS KONTROLI NIE WIERZYLI WŁASNYM OCZOM. ZDJĘCIE ROBI FURORĘ W SIECI

O tym się mówi w Polsce: JACEK KURSKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE PAWŁA ADAMOWICZA. KOMENTARZ SZEFA TVP PORUSZYŁ OPINIĘ PUBLICZNĄ. JEGO SŁOWA SĄ SZEROKO KOMENTOWANE

O tym się mówi na świecie: MŁODA KOBIETA CHWALI SIĘ OGROMNYMI USTAMI. OSIĄGNIĘCIE TAKIEGO EFEKTU WYMAGAŁO 20 ZASTRZYKÓW WYPEŁNIAJĄCYCH. JAK WYGLĄDAŁA PRZED ZABIEGIEM ZACHWYCA

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYMI SZCZEGÓŁAMI ŻYCIA PRYWATNEGO. GWIAZDA WYZNAŁA TAJEMNICĘ. NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, JAK BYŁO JEJ TRUDNO