Michał Wiśniewski stał się popularny pod koniec lat 90. XX wieku jako wokalista oraz lider zespołu Ich Troje. Od tego czasu przeżywał lepsze i gorsze momenty w swojej karierze, a fani wiedzą całkiem sporo także o jego życiu prywatnym.

Wiśnia dał się poznać jako kobieciarz. Zaczęło się od małżeństwa z Magdą Femme oraz późniejszego, z Mandaryną, a później także z Anną Świątczak i Dominiką Tajner. Obecnie pozostaje w piątym związku małżeńskim – tym razem jego wybranką jest tajemnicza Pola.

Wszystkie poprzednie żony Wiśniewskiego próbowały robić lub robiły własne kariery, jednak Pola nie jest osobą medialną. Dlatego fani byli zdziwieni, gdy po raz pierwszy zobaczyli zdjęcie jej twarzy w całości.

Michał Wiśniewski pokazał piątą żonę

Wokalista i jego świeżo upieczona żona czekają na dziecko – będzie to piąte biologiczne dziecko Wiśniewskiego, tym razem syn, Falco Amadeus. Pomponik zwraca jednak uwagę, że w ostatnim czasie te wieści przysłoniło pokazanie Poli.

Choć dotychczas Michał chętnie pokazywał niemal każdy urywek swojej prywatności, otwarcie mówił o problemach rodzinnych, małżeńskich, swojej przeszłości i obecnym życiu, od jakiegoś czasu ucichł i nie pokazywał za wiele.

Tego, jak wygląda Pola, internauci nie wiedzieli dość długo – zobaczyli co prawda walentynkowe zdjęcie Wiśni z oblubienicą, ale miała na nim maseczkę.

Tym razem wokalista po raz pierwszy pokazał się z żoną na zdjęciu, na którym widać całą jej twarz! Jednak w opisie zdjęcia pisze o… piwach, nie porusza tematu małżonki.

Fani są zdumieni – ich zdaniem Pola Wiśniewska jest bardzo podobna do Dominiki Tajner. Widzicie podobieństwo?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MAŁA DZIEWCZYNKA PROWADZIŁA SPORTOWY „SAMOCHÓD”? POLSCY POLICJANCI PODCZAS KONTROLI NIE WIERZYLI WŁASNYM OCZOM. ZDJĘCIE ROBI FURORĘ W SIECI

O tym się mówi w Polsce: JACEK KURSKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE PAWŁA ADAMOWICZA. KOMENTARZ SZEFA TVP PORUSZYŁ OPINIĘ PUBLICZNĄ. JEGO SŁOWA SĄ SZEROKO KOMENTOWANE

O tym się mówi na świecie: MŁODA KOBIETA CHWALI SIĘ OGROMNYMI USTAMI. OSIĄGNIĘCIE TAKIEGO EFEKTU WYMAGAŁO 20 ZASTRZYKÓW WYPEŁNIAJĄCYCH. JAK WYGLĄDAŁA PRZED ZABIEGIEM ZACHWYCA

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYMI SZCZEGÓŁAMI ŻYCIA PRYWATNEGO. GWIAZDA WYZNAŁA TAJEMNICĘ. NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, JAK BYŁO JEJ TRUDNO