Marcin Mroczek jest jednym z najsłynniejszych polskich bliźniaków – przynajmniej w branży aktorskiej. On i jego brat, Rafał, już od lat wcielają się w rolę rodzeństwa w „M jak miłość”.

Prywatnie obaj panowie lubią dzielić się z fanami tym, co się u nich dzieje, choć zachowują umiar – pewne sprawy pozostawiają dla siebie. Obaj są obecnie w szczęśliwych związkach.

Marcin Mroczek z żoną. Źródło: Youtube Paige Lambert
Marcin Mroczek z żoną. Źródło: Youtube Paige Lambert

Żona Marcina Mroczka zmieniła się nie do poznania

Portal o2 zwraca uwagę na to, jak wygląda Marlena Muranowicz, czyli żona Marcina Mroczka. Para jest małżeństwem od 2013 roku. Od tego czasu kobieta przeszła wiele przemian – miała już włosy ciemne i jasne, krótkie i długie, z grzywką i bez. Każda z fryzur całkowicie zmienia jej wygląd.

Teraz po raz kolejny postawiła na absolutną przemianę, również związaną z włosami. Dzieło fryzjera dało efekt „wow”!

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz wychowują dwóch synów, Ignacego i Kacpra. Warto dodać, że kobieta z wykształcenia jest politolożką oraz dziennikarką, jednak pracuje w branży modelingu – ma własną agencję.

Marcin Mroczek z żoną. Źródło: Youtube GOSSIP TV
Marcin Mroczek z żoną. Źródło: Youtube GOSSIP TV

Na swoim Instagramie chętnie pokazuje zdjęcia, a co jakiś czas zaskakuje fanów – lubi wielkie zmiany i wprowadza je dość często. Jeszcze rok temu miała długie, ciemne włosy, a niedługo później – krótkie i blond.

Tym razem postanowiła zaszaleć i wróciła do długich włosów, a także do blondu. Ma lekko podkręcone włosy i grzywkę na jedną stronę.

Zdjęcie zrobiło furorę wśród jej fanów. Sama Marlena porównała swój wygląd po przemianie do… lalki Barbie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JEŚLI MAMY W DOMU WYTŁACZANKI PO JAJKACH TO LEPIEJ ICH NIE WYRZUCAĆ. MAJĄ MASĘ POŻYTECZNYCH ZASTOSOWAŃ! DZIĘKI NIM MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ DUŻO PIENIĘDZY

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA RENT I EMERYTUR JUŻ ZA PASEM! KIEDY EMERYCI MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ OTRZYMANIA WYŻSZEGO ŚWIADCZENIA? ZNANA JEST DATA URUCHOMIENIA PRZELEWÓW

O tym się mówi na świecie: NA TO ODKRYCIE CZEKALIŚMY AŻ 250 LAT! FASCYNUJĄCE ZNALEZISKO W CENTRUM BADAŃ ARCHEOLOGÓW. CHCĄ POTWIERDZIĆ POCHODZENIE WRAKU TAJEMNICZEGO STATKU

Z życia gwiazd: KUBA WOJEWÓDZKI NIE MIAŁ LITOŚCI DLA AGUSTINA EGURROLI. CO ZROBIŁ GWIAZDOR? TYLKO ON MÓGŁ ZDECYDOWAĆ SIĘ NA TAKI RADYKALNY KROK I TO NA WIZJI