Dominika Kulczyk już od lat plasuje się na pierwszym miejscu wśród najbogatszych Polek. Uważa się, że posiada majątek o wartości aż 7,1 miliarda złotych.

Wliczają się do niego m.in. odziedziczone po tacie, Janie Kulczyku, nieruchomości, a także spółka Polenergia.

Dominika Kulczyk. Źródło: Youtube Maciej Kautz
Dominika Kulczyk. Źródło: Youtube Maciej Kautz

Jak mieszka Dominika Kulczyk?

Super Express zauważa, że Dominika Kulczyk również inwestuje pieniądze – ma np. dom w Londynie za prawie 300 milionów złotych. A gdzie mieszka ona sama?

Córka Jana Kulczyka jest piąta wśród najbogatszych Polaków, jest także najbogatszą Polką. Trzeba przyznać, że ma głowę do interesów – poza tym, co odziedziczyła po tacie, sama także inwestuje, jednak zawsze analizuje swoje poczynania.

W 2020 roku zdecydowała się na kupno domu w dzielnicy Knightsbridge w Londynie, blisko rezydencji samej Elżbiety II. Zapłaciła za niego około 295 milionów złotych – i była to niebywała okazja.

Dominika Kulczyk. Źródło: Youtube LJNo
Dominika Kulczyk. Źródło: Youtube LJNo

Dominika Kulczyk i jej brat, Sebastian, dostali w spadku m.in. pałac u stóp Alp, który był najdroższym domem w Szwajcarii, jednak sprzedali tę nieruchomość.

Kobieta biznesu dostała również „Willę pod Łabędziami” w Konstancinie pod Warszawą, który przed 20 laty według wycen warty był 26 milionów złotych.

Dominika i Sebastian Kulczykowie zapewne odziedziczyli po ojcu także zamek Chateau de Madrid na Lazurowym Wybrzeżu, posiadłości na Sardynii, Fisher Island w Miami, a także w dzielnicy MyFair w Londynie.

Zdjęcia posiadłości Dominiki Kulczym można zobaczyć tutaj.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W INTERNECIE POJAWIŁO SIĘ ZDJĘCIE PREZYDENTA, KTÓREGO DO TEJ PORY NIKT NIE WIDZIAŁ! INTERNAUCI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAK WYGLĄDAŁ ANDRZEJ DUDA

O tym się mówi w Polsce: PANDEMIA KORONAWIRUSA NADAL NIE ODPUSZCZA! SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. NAJBARDZIEJ ZAGROŻONE SĄ TRZY WOJEWÓDZTWA W NASZYM KRAJU

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE PODJĘLI OSTATECZNĄ DECYZJĘ. NIE MA JUŻ ODWROTU. POJAWIŁO SIĘ SPECJALNE OŚWIADCZENIE PAŁACU BUCKINGHAM

Z życia gwiazd: TRUDNO W TO UWIERZYĆ! KOLEJNA DZIENNIKARKA ODCHODZI Z POPULARNEJ STACJI TELEWIZYJNEJ! ANNA KOWALSKA POINFORMOWAŁA O ZAKOŃCZENIU WSPÓŁPRACY Z TVN