Prezydent Andrzej Duda przez wiele osób darzony jest ogromną sympatią, inni natomiast niezbyt lubią głowę państwa. Jednak mimo wielu zarzutów, jakie są kierowane w stronę Andrzeja Dudy nie można odmówić mu schludności i elegancji.

Wczoraj harcerze obchodzili swoje święto!

Za każdym razem nasz prezydent ubrany jest odpowiednio do sytuacji, jest dokładnie ogolony i ma idealnie dopasowany krawat. Okazuje się jednak, że nie zawsze Andrzej Duda tak mocno dbał o swój wygląd.

Jak informuje portal Super Express wczoraj prezydent Andrzej Duda odniósł się do bardzo ważnego święta – Dnia Myśli Braterskiej, które jest świętem skautów oraz harcerzy z całego świata. Okazuje się, że wczorajszy dzień był także niezwykle ważny dla samego prezydenta!

Jak dawniej wyglądał prezydent?

- W Dniu Myśli Braterskiej przekazuję serdeczny uścisk dłoni moim Przyjaciołom z harcerskich lat oraz wszystkim Druhnom i Druhom - Harcerkom i Harcerzom oraz Skautkom i Skautom - w czynnej służbie i w sercu. Proszę, przyjmijcie ode mnie bratnie słowo... – napisał prezydent na swoim Twitterze.

Co więcej, oprócz wpisu Andrzej Duda zamieścił także zdjęcie z czasów swojej młodości, kiedy to sam był harcerzem! Jak możemy zobaczyć na fotce, młody Duda miał dość potarganą fryzurę, duże, okrągłe okulary oraz młodzieńczy zarost pod nosem! Spodziewaliście się, że tak kilkanaście lat temu wyglądał obecny prezydent?

Jak informował portal "Życie PL": W TYM ROKU MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O RODZINNEJ WIELKANOCY? KIEDY POZNAMY, JAKIE PLANY MA RZĄD, CO DO NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT

Przypomnij sobie: RZĄD WPROWADZA ZAKAZ NOSZENIA PRZYŁBIC. TO NIE WSZYSTKO, RADA MEDYCZNA PRZYJRZY SIĘ MASECZKOM I WYDA REKOMENDACJĘ OBOWIĄZKOWYCH PRODUCENTÓW

Portal "Życie PL" pisał również: MARTA KACZYŃSKA POSTANOWIŁA PRZESTRZEC POLAKÓW. PRAWNICZKA W SWOJEJ OSTATNIEJ WYPOWIEDZI NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH

Pisaliśmy również o: MARCIN PROKOP NIEOPATRZNIE NIE WYŁĄCZYŁ MIKROFONU I POWIEDZIAŁ COŚ, CO MOCNO ZASKOCZYŁO WIDZÓW! TO JUŻ KOLEJNA WPADKA W "DDTVN"