Jak wszyscy już zdążyliśmy zauważyć, w ostatnich dniach niemal nieustannie dochodzą do nas informacje o kolejnych dziennikarzach, którzy postanawiają zrezygnować ze swojej pracy w znanych stacjach telewizyjnych! Takiej sytuacji nie było od lat!

To już kolejna zerwana współpraca!

Jak informuje portal Pomponik, kolejną znaną osobą, która zadecydowała o przerwaniu swojej współpracy ze stacją telewizyjną jest Anna Kowalska. Dziennikarka od wielu lat pracowała w stacji TVN i to ona była odpowiedzialna za przekazywanie informacji wprost z Francji dla „Faktów”.

Portal przypomina, że to właśnie Anna Kowalska jako pierwsza informowała o zamachach terrorystycznych jakie miały miejsce we Francji w 2015 roku. Podobnie dziennikarka relacjonowała pożar, który dotknął katedrę Notre Dame, a także kampanię prezydencką we Francji.

Co było powodem takiej decyzji dziennikarki, skoro, jak mogło się wydawać, jej praca ze stacją TVN od lat przebiegała bez zarzutu? Jak się okazuje, stacja podjęła decyzję o likwidacji biura TVN w Paryżu.

Anna Kowalska wyznała całą prawdę!

- Kończy się pewien rozdział. TVN zamyka placówkę w Paryżu. Serdecznie dziękuje za te ostatnie pięć i pół roku. To był czas niezapomnianych wspomnień. Biura w Paryżu nie będzie, ale ja nad Sekwaną zostaję i z niecierpliwością czekam na kolejne wyzwania – poinformowała Anna Kowalska.

Niestety, dziennikarka nie chciała powiedzieć nic więcej o całej sytuacji! Wyznała jedynie, że jest to dla niej zakończenie pewnego wspaniałego rozdziału w jej życiu i z niecierpliwością czeka na kolejne wyzwania!

Jak informował portal "Życie PL": W TYM ROKU MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O RODZINNEJ WIELKANOCY? KIEDY POZNAMY, JAKIE PLANY MA RZĄD, CO DO NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT

Przypomnij sobie: RZĄD WPROWADZA ZAKAZ NOSZENIA PRZYŁBIC. TO NIE WSZYSTKO, RADA MEDYCZNA PRZYJRZY SIĘ MASECZKOM I WYDA REKOMENDACJĘ OBOWIĄZKOWYCH PRODUCENTÓW

Portal "Życie PL" pisał również: MARTA KACZYŃSKA POSTANOWIŁA PRZESTRZEC POLAKÓW. PRAWNICZKA W SWOJEJ OSTATNIEJ WYPOWIEDZI NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH

Pisaliśmy również o: W INTERNECIE POJAWIŁO SIĘ ZDJĘCIE PREZYDENTA, KTÓREGO DO TEJ PORY NIKT NIE WIDZIAŁ! INTERNAUCI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAK WYGLĄDAŁ ANDRZEJ DUDA